https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Policjanci rozbili kolejną "dziuplę" na terenie powiatu bydgoskiego

kad
Policjanci znaleźli skradzione części samochodowe
Policjanci znaleźli skradzione części samochodowe Archiwum GP
Częściowo rozebrane bmw, części ze skradzionego jeepa i silnik od innego niemieckiego auta - swoje łupy złodzieje przechowywali w jednej z podbydgoskich miejscowości. Aresztowano dwie osoby.

Mundurowi nakryli mężczyzn na gorącym uczynku. W momencie, w którym wkroczyli na teren posesji, jeden z nich rozbierał skradzione tydzień wcześniej z Białych Błot bmw. Złodziej próbował uciec, jednak został szybko zatrzymany przez policjantów.

Po przeszukaniu przydomowego warsztatu kryminalni znaleźli m.in. elementy zawieszenia jeepa grand cherokee i silnika od innego bmw, które skradziono w Bydgoszczy w zeszłym roku. Ponadto w piwnicy rosły krzaki konopi indyjskich.

W miniony piątek policjanci zatrzymali dwóch bydgoszczan, którzy trafili do aresztu. 38- i 23-latkowi postawiono zarzut paserstwa.

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska