Policjancie! Nie wracaj, k..., bez 17 mandatów!

(awe)

Wideo

Udostępnij:
- Przyjmuję, k..., dolny próg mandatów: 17 na głowę, to jest najmniejszy. I nie słyszę (...), że się, k..., nie chciało! - słychać na bulwersującym nagraniu, które wyciekło z toruńskiej komendy policji.

Na nagraniu, które dotarło do naszej redakcji, słychać głos mężczyzny, który wyraźnie wzburzony strofuje swoich podwładnych podczas odprawy językiem - delikatnie mówiąc - dalekim od parlamentarnego.

Czytaj: 10 policjantów z łowickiej "drogówki" podejrzanych o korupcję [wideo]

Żąda od nich, żeby wypisywali coraz więcej mandatów. - Najgorsi jesteśmy! - mówi podniesionym głosem. - Inni potrafią zrobić po 12, 13 mandatów, a Toruń ni ch... - cztery i pół mandatu na łeb i to jest maksymalnie, co mogą!

Zdaniem autorów nagrania głos należy do nadkomisarza Wiesława Rospirskiego, naczelnika toruńskiej drogówki.

Po naszym artykule nadkomisarz Wiesław Rospirski, naczelnik toruńskiej drogówki złożył raport o zwolnienie ze służby. Obecnie przebywa na zwolnieniu lekarskim. Czytaj: Nie wracaj, k..., bez 17 mandatów! - krzyczał. Jest na zwolnieniu. Straci pracę? [wideo]

Cały artykuł o tej bulwersującej sprawie w poniedziałek, w papierowym wydaniu "Gazety Pomorskiej". Zapraszamy do kiosków.

Zapraszamy również do zakupu e-wydania. Możesz ściągnąć też naszą gazetę na iPada.

Czytaj e-wydanie »

Komentarze 86

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

J
Jańcio Wodnik

Ku.ra źle mu będzie jak straci prace? Dostanie wcześniejszą emeryture no tak żeby nie przesadzić z 5 koła do tego posadke w stylu Małasiaka z Włocławka a w razie jakiejś szmiry to się wszystko pod dywan zamiecie i będzie spokój. Kolesie sie muszą wspierać, prawda?

G
Gość
W dniu 26.07.2013 o 23:11, PO i PiS - patałachy napisał:

 Ja także zagłosuje na Korwina-Mikke.  Mam już dość tych oszołomów z Pis , PO , SLD , Ruch Palikota i inni.   Miałem już nie iść w ogóle na wybory , ponieważ znowu będzie walka Pis kontra PO. I tak do usranej śmierci.  Dlatego zagłosuje na Pana Janusza.

 


 Ja także zagłosuje na Korwina-Mikke.  Mam już dość tych oszołomów z Pis , PO , SLD , Ruch Palikota i inni.   Miałem już nie iść w ogóle na wybory , ponieważ znowu będzie walka Pis kontra PO. I tak do usranej śmierci.  Dlatego zagłosuje na Pana Janusza.

 

 

Już nie ma innej możliwości jak tylko głosować na Prawo i Sprawiedliwość, aby odsunąć Platformę od władzy.

 

Jeżeli PiS nie zdobędzie powyżej 50% głosów do Sejmu to Platforma  będzie nadal rządzić z SLD.

 

Czy to takie trudne zrozumieć i przewidzieć. Nie przepadam za PiS, ale ze zdrowym rozsądkiem będę głosował na PiS. 

 

 

P
PO i PiS - patałachy
W dniu 17.07.2013 o 19:47, Robert napisał:

to zaglosujcie w koncu na Pana Janusza Mikke bo ta cala reszta socjalistow gowno zrobi nic oni sie nie roznia, ja ostatnio przewalkowalem caly program jego Nowej prawicy i na pewno na niego zagosuje i bede namawial wszystkich !!!

 Ja także zagłosuje na Korwina-Mikke.  Mam już dość tych oszołomów z Pis , PO , SLD , Ruch Palikota i inni.   Miałem już nie iść w ogóle na wybory , ponieważ znowu będzie walka Pis kontra PO. I tak do usranej śmierci.  Dlatego zagłosuje na Pana Janusza.

h
heretyk

Tak policja "służy" społeczeństwu. Bo do tego została powołana, nie wspominając o patologicznej straży miejskiej/gminnej.

G
Gość
Eugeniusz Kłopotek: duet Tusk-Rostowski powinien odejść

- We­dług mnie duet Do­nald Tusk i Jacek Ro­stow­ski po­wi­nien opu­ścić rząd - stwier­dził nie­ocze­ki­wa­nie na an­te­nie Radia TOK FM Eu­ge­niusz Kło­po­tek. Znany z kry­ty­ko­wa­nia wła­sne­go rządu poseł nie prze­bie­rał w sło­wach. Po­wie­dział, że przez mi­ni­stra fi­nan­sów czuje się oszu­ka­ny, a pre­mier musi odejść, bo tylko to może ura­to­wać ko­ali­cję.

Eugeniusz Kłopotek, fot. Sławomir Kamiński / Agencja GazetaFoto: Agencja Gazeta

- Wiem, że po tej wy­po­wie­dzi będę miał pro­ble­my, ale to nie o mnie tutaj cho­dzi. Ja je­stem szcze­ry i mówię to, co myśli wielu in­nych. Po pro­stu ten wózek dalej nie po­je­dzie. Nie wy­star­czy zmie­nić kół, trze­ba wy­mie­nić także kie­row­cę - stwier­dził mając na myśli Tuska.

REKLAMA

Poseł PSL stwier­dził, że nie chce "do­le­wać oliwy do ognia, lecz pra­gnie ra­to­wać sy­tu­ację". - PO musi roz­wa­żyć wa­riant zmia­ny pre­mie­ra. Przy­pusz­czam jed­nak, że ich na to nie stać. Chyba że strach zaj­rzy im w oczy. A już po­wo­li za­glą­da... - dodał.

We­dług Kło­pot­ka, dziś lu­dzie re­agu­ją na pre­mie­ra w spo­sób zgryź­li­wy albo pu­stym śmie­chem. - Prze­sta­ją nam ufać. Jeśli nic nie zmie­ni­my, to nas nie ma. Prze­gra­my z kre­te­sem. PO po­nie­sie klę­skę z PiS-em, a my bę­dzie­my mieli pro­ble­my z prze­kro­cze­niem progu wy­bor­cze­go - za­wy­ro­ko­wał. Jego zda­niem, Tuska mógł­by za­stą­pić Ja­ro­sław Gowin albo Grze­gorz Sche­ty­na.

W roz­mo­wie z To­ma­szem Se­kiel­skim wy­znał, że at­mos­fe­ra w ko­ali­cji jest "bar­dzo cięż­ka". - Po­wiem to dziś po raz pierw­szy: nawet w PO jest wielu ludzi, któ­rzy wie­dzą, że ten koń dłu­żej nie po­cią­gnie tego wozu. Przy tym skła­dzie i przy tym kie­row­cy (Do­nal­dzie Tusku - red.) ra­czej nie uda się już wy­gry­wać. Mo­że­my ja­kimś cudem znów zwy­cię­żyć w wy­bo­rach, ale nie w tym skła­dzie i nie z Tu­skiem jako pre­mie­rem - po­wie­dział Klo­po­tek.

Czło­nek ko­ali­cji jesz­cze ostrzej skry­ty­ko­wał Jacka Ro­stow­skie­go. Stwier­dził nawet, że w swoim biu­rze nie po­wie­rzył­by mu funk­cji księ­go­we­go. - On pro­wa­dzi wir­tu­al­ną księ­go­wość. Nie za­trud­nił­bym go. A Tusk bez­gra­nicz­nie mu za­wie­rzył... - ubo­le­wał na an­te­nie TOK FM.

Jak stwier­dził, sam dziś nie zna fak­tycz­ne­go stanu fi­nan­sów pu­blicz­nych. - Czuję się oszu­ka­ny. A ja lubię, jak ktoś mówi praw­dę pro­sto w oczy. Tylko czy Ro­stow­skie­go stać na uczci­wą de­ba­tę? Wy­da­je mi się, że przez jego po­li­ty­kę dziś je­ste­śmy na progu od­po­wie­dzial­no­ści - po­wie­dział Kło­po­tek.

W jego opi­nii rząd musi "moc­niej wsłu­chi­wać się w głos ludzi". Na czym mia­ło­by to po­le­gać? - Nie­któ­rym z nas wy­da­je się, że wszyst­kie ro­zu­my po­zja­da­li. Trze­ba wię­cej roz­ma­wiać z ludź­mi, słu­chać, co mają nam do po­wie­dze­nia.

- Na szczę­ście w ostat­nim cza­sie ku mo­je­mu mi­łe­mu za­sko­cze­niu tro­chę się w tej kwe­stii zmie­ni­ło. Po­słu­cha­li­śmy ludzi w spra­wie ACTA, urlo­pów ma­cie­rzyń­skich czy ogród­ków dział­ko­wych. Oby jesz­cze pre­mier zmie­nił zda­nie dot. przy­mu­so­wej edu­ka­cji 6-lat­ków, tak jak chcą tego lu­dzie. Je­stem za re­fe­ren­dum w tej spra­wie -do­dał.

(TOK FM; jsch;GK)

Źródło: Media

 

s
ssij jajca

czy to nie Tomasz podesłał to nagranie? przecież on lubi donosić na przełożonych :D

j
jumanji

No i co teraz czy   nadkomisarz Wiesław Rospirski, naczelnik toruńskiej drogówki stanie przed sądem za użycie słów ogólnie uznawanych   za obelżywe wobec swoich  byłych  podwładnych,  czy oni nie czujua się obrażenue , co bardzie wielce uradowani że udało się jemu mogę podłożyć i   wreszcie odszedł  ? :D :D :D

j
jumanji

ups dubel :blush:

s
szablon
W dniu 17.07.2013 o 22:32, improwkręt napisał:

ma ktoś jakiś szablon jak odwołać się od mandatu za picie w miejscu publicznym?zostałem potraktowany powierzchownie przed lokalem i odmówiłem mandatu przyszło mi pismo z komendy powiatowej policji.. :)

Rzeczywiście przepis dotyczący karania osób za picie alkoholu jest dość enigmatyczny , bowiem na jakiej podstawie funkcjonariusz stwierdza , że znajdująca się w butelce ciecz jest akurat alkoholem ?  A może delikwent pije rannego szczocha od maciory !!!

f
frywolny688

język jakim zwraca sie do policjantów jest oczywiście niedopuszczalny, ale jeśli chodzi o limit mandatów to szczerze wątpię by sam to wymyślił. Z jego słów wynika że dostał niezły opier..... od Stramka i to raczej tam bym szukał winnego. A pan Stramek musi przecież czymś błysnąć przed nową władzą w Bydgoszczy. Ale mają już kozła naczelnika i sprawa skończona. Nic na piśmie pewnie nie dostał to się na niego wypną. A wracając do pana S. to zauwazyłem, że od kiedy został komendantem w toruniu dziwnie wzrosła aktywnośc policjantów w rejonie jego bloku. Hmmm.... ciekawe czemu?

i
improwkręt

ma ktoś jakiś szablon jak odwołać się od mandatu za picie w miejscu publicznym?
zostałem potraktowany powierzchownie przed lokalem i odmówiłem mandatu przyszło mi pismo z komendy powiatowej policji.. :)

R
Robert

to zaglosujcie w koncu na Pana Janusza Mikke bo ta cala reszta socjalistow gowno zrobi nic oni sie nie roznia, ja ostatnio przewalkowalem caly program jego Nowej prawicy i na pewno na niego zagosuje i bede namawial wszystkich !!!

E
Emigrant

I taka k...a teraz będzie brała emeryture nos zręce k...a opadają !!

Ludzie uciekajcie z tego po.....nego kraju jak najszybciej.Niech zostana tylko te po..by i poje..ny rząd!!

G
Gość
W dniu 14.07.2013 o 22:14, kierowca napisał:

hahahaha! a co to za problem wystawić na jednej zmianie 17 mandatów? Polscy kierowcy zachowują się na drogach jak świry. 95% nie przestrzega ograniczeń prędkości, parkują gdzie popadnie, wyprzedzają gdzie popadnie. Mają w d..ie zdrowie i życie wszystkich dookoła, ale też co ciekawe swoich rodzin, które z nimi jeżdżą. Na drogach rocznie ginie ponad 3500 ludzi rocznie, w większości w wypadkach wynikających właśnie ze sposobu jazdy naszych kierowców ( którzy gdyby tak jeździli na zachodzie już dawno nie mieli by praw jazd) a jakiegoś redaktora oburza że w policji mają jakieś normy do wypełnienia i że jakiś tam komendant sobie przeklął. Tylko wyższe mandaty i więcej drogówki ucywilizują polskie drogi.

jak dlugo prali Ci mozg na takie wywody??

M
MM

tez mi nowosc...  od zawsze tak jest wszrdzie, drogowka, straz miejska... poprostu pOLSKA

 

Dodaj ogłoszenie