https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Policyjna akcja w Toruniu. Mężczyzna uratowany! [zdjęcia]

jm
Dziś w godzinach przedpołudniowych policjanci zapobiegli tragedii przy ul. Grudziądzkiej w Toruniu. Dzięki szybkiej interwencji udało się uratować życie 36-latka.Jak informuje Wojciech Chrostowski z Zespołu Prasowego Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, zgłoszenie o osobie siedzącej na parapecie jednego z budynków wpłynęło o godzinie 10.30. Gdy mundurowi dotarli na miejsce, mężczyzna znajdował się już na dole, na trawniku obok budynku. - Zabrało go pogotowie - informuje Wojciech Chrostowski. - Nikomu nie zrobił krzywdy. Jeżeli miał przy sobie nóż, to mógł chcieć skrzywdzić tylko sobie.Wideo: prognoza pogody na wtorek, 10. października (źródło: TVN Meteo/x-news)
Dziś w godzinach przedpołudniowych policjanci zapobiegli tragedii przy ul. Grudziądzkiej w Toruniu. Dzięki szybkiej interwencji udało się uratować życie 36-latka.Jak informuje Wojciech Chrostowski z Zespołu Prasowego Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, zgłoszenie o osobie siedzącej na parapecie jednego z budynków wpłynęło o godzinie 10.30. Gdy mundurowi dotarli na miejsce, mężczyzna znajdował się już na dole, na trawniku obok budynku. - Zabrało go pogotowie - informuje Wojciech Chrostowski. - Nikomu nie zrobił krzywdy. Jeżeli miał przy sobie nóż, to mógł chcieć skrzywdzić tylko sobie.Wideo: prognoza pogody na wtorek, 10. października (źródło: TVN Meteo/x-news) Adam Willma
Funkcjonariusze uratowali mężczyznę. Zajście miało miejsce przy ulicy Grudziądzkiej w Toruniu.

Dziś w godzinach przedpołudniowych policjanci zapobiegli tragedii przy ul. Grudziądzkiej w Toruniu. Dzięki szybkiej interwencji udało się uratować życie 36-latka.

Jak informuje Wojciech Chrostowski z Zespołu Prasowego Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, zgłoszenie o osobie siedzącej na parapecie jednego z budynków wpłynęło o godzinie 10.30. Gdy mundurowi dotarli na miejsce, mężczyzna znajdował się już na dole, na trawniku obok budynku.

- Zabrało go pogotowie - informuje Wojciech Chrostowski. - Nikomu nie zrobił krzywdy. Jeżeli miał przy sobie nóż, to mógł chcieć skrzywdzić tylko sobie.

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska