Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Trzy domowe mecze i trzy zwycięstwa - przed własną...

Polski Cukier Toruń wygrał z Asseco Arką Gdynia. Zobacz zdjęcia z meczu i trybun

Trzy domowe mecze i trzy zwycięstwa - przed własną publicznością Polski Cukier Toruń jest na razie nieomylny. We wtorkowy wieczór Twarde Pierniki wygrały u siebie z Asseco Arką Gdynia.

Polski Cukier świetnie rozpoczął wtorkowe spotkanie. Po trzech minutach torunianie prowadzili 10:3, a niewiele później już 20:7. Przewagi uzyskanej w pierwszej kwarcie Twarde Pierniki nie straciły przez cały mecz - przyjezdni jedynie momentami zmniejszali różnicę do poniżej 10 punktów.

Stuprocentową skutecznością z gry (7/7) mógł się pochwalić Aaron Cel, mający też 9 zbiórek. Najwięcej punktów dla torunian rzucił natomiast Donovan Jackson - 24.

POLSKI CUKIER TORUŃ - ASSECO ARKA GDYNIA 94:79
Kwarty: (27:17, 17:14, 22:25, 27:21)
POLSKI CUKIER: Jackson 24 (2), Cel 17 (3), Kulig 13, Trotter 13 (3), Diduszko 8 (2) oraz Woods 13 (1), Perka 4, Wieluński 2, Bragg 0, Samsonowicz 0, Kondraciuk 0
ASSECO ARKA: Żołnierewicz 18 (3), Szubarga 9 (2), Dylewicz 9 (1), Hrycaniuk 8, Wadowski 5 oraz Czerlonko 11 (1), Witliński 8, Pluta 5 (1), Kaszowski 3 (1), Malczyk 3, Marcinkowski 0, Kowalczyk 0

Oto kandydaci KO do Parlamentu Europejskiego z regionu. Na liście posłowie i radni