https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Poszukiwany listami gończymi zatrzymany przez policję z Rypina

Redakcja
Policjanci na miejscu znaleźli ukryte w różnych miejscach narkotyki. Było to 11 tabletek ekstazy, blisko 100 gramów amfetaminy i porcja marihuany
Policjanci na miejscu znaleźli ukryte w różnych miejscach narkotyki. Było to 11 tabletek ekstazy, blisko 100 gramów amfetaminy i porcja marihuany KPP Rypin
Rypińscy kryminalni zatrzymali 27-latka, który był poszukiwany czterema listami gończymi, a ukrywał się przed organami ścigania od 2018 roku. Podczas zatrzymania policjanci znaleźli przy nim narkotyki. Mężczyzna trafił już do celi, gdzie spędzi blisko trzy lata.

27-latek z Rypina ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od kwietnia 2018 roku. W minioną środę (10.11.21 r.) rypińscy kryminalni udali się na teren powiatu lipnowskiego, gdzie miał przebywać poszukiwany. Na miejscu nikt nie otwierał drzwi, jednak policjanci, słysząc odgłosy dobiegające z wewnątrz mieszkania, weszli do pomieszczenia siłowo, wypychając drzwi.

– Okazało się, że ustalenia funkcjonariuszy były trafne, wewnątrz zastali poszukiwanego mężczyznę – mówi asp. sztab. Dorota Rupińska z KPP Rypin. – Policjanci na miejscu znaleźli również ukryte w różnych miejscach narkotyki, które zabezpieczyli. Było to 11 tabletek ekstazy, blisko 100 gramów amfetaminy i porcja marihuany.

Jeszcze tego samego dnia 27-latek został odkonwojowany do zakładu karnego, gdzie spędzi blisko trzy lata. Wcześniej usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi mu dodatkowo 10 lat więzienia.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Ostatnia droga Franciszka. Papież spoczął w ukochanej bazylice

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska