MKTG SR - pasek na kartach artykułów

#Praca dla najpopularniejszego portalu w regionie czeka na Ciebie

Redakcja
Jeżeli Internet to Twoja pasja, masz doświadczenie w sprzedaży powierzchni reklamowej oraz posiadasz wiedzę z zakresu lokalnego rynku, umiesz dostrzec szanse i możliwości tkwiące w Internecie, to znaczy, że szukamy właśnie Ciebie.

Zadania:
* prowadzenie sprzedaży reklam do portali i serwisów internetowych Grupy Media Regionalne i Polskapresse (w tym portalu Pomorska.pl - największego portalu w regionie kujawsko-pomorskim)
* pozyskiwanie nowych i obsługa obecnych klientów Grupy
* udział w tworzeniu i rozwoju internetowych produktów mediowych
* koordynacja działań pomiędzy klientem, działem reklamy i redakcją portali informacyjnych i społecznościowych.

Wymagania:
* dobra znajomość zagadnień związanych z Internetem
* komunikatywność oraz umiejętność kształtowania właściwych relacji interpersonalnych
* znajomość technik sprzedaży i negocjacji

Oferujemy:
* pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
* możliwość rozwoju zawodowego w tym udział w innowacyjnych projektach
* dobrą atmosferę pracy
* atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz niezbędne narzędzia pracy

Aplikacje (CV i list motywacyjny) z podaniem numeru referencyjnego DKON/BYD prosimy wysyłać na adres: [email protected] w terminie 2 tygodni od daty ukazania się ogłoszenia.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.)".

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!