Praca szuka człowieka! Dołącz do naszego zespołu w Grudziądzu

(FP)
Zostań doradcą klienta ds. reklamy w grudziądzkim oddziale Polska Press Grupy PPG
Zostań doradcą klienta ds. reklamy w Polska Press Grupie. Proponujemy umowę o pracę i pakiet solidnych szkoleń na start.

Masz doświadczenie w sprzedaży? Chcesz zrobić kolejny krok w swojej karierze? Zostań doradcą ds. reklamy w Polska Press Grupie, firmie wydające największe dzienniki regionalne w Polsce, w tym „Gazetę Pomorską” i portal Pomorska.pl. Szukamy nowej osoby do naszego zespołu w Grudziądzu.

Czeka u nas na Ciebie szereg ciekawych zadań. Będziesz brał udział w spotkaniach biznesowych i doradzał naszym klientom w zakresie reklamy, promocji i marketingu. Nie wiesz czy sobie poradzisz? Wszystkiego Cię nauczymy! Nowym pracownikom zapewniamy pakiet szkoleń, w czasie których dowiesz się, jakie produkty reklamowe w prasie drukowanej i internecie oferujemy. Nauczymy Cię także diagnozować potrzeby klientów, rozmawiać językiem korzyści i prowadzenia negocjacji.

Dla nas najważniejsze jest, żebyś wierzył we własne możliwości, chciał się rozwijać i zdobywać nową wiedzę. Oferujemy Ci umowę o pracę i realną możliwość awansu w strukturach firmy.

Aplikacje (CV i List Motywacyjny) z podaniem numeru referencyjnego DK/GR i miejscem pracy (Grudziądz), prosimy wysłać w terminie 2 tygodni od daty ukazania się informacji, na adres: [email protected]

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.)”.

Wideo