W Załachowie w powiecie żnińskim patrolujący drogę policjanci nieoznakowanym radiowozem wyposażonym w wideorejestrator zauważyli pędzące osobowe mitsubishi.
Przeprowadzony przez policjantów pomiar prędkości auta wykazał, że samochód jechał ponad 170 km/h w miejscu, gdzie obowiązywało ograniczenie do 90 km/h.
Samochodem kierowała 42-letnia kobieta, mieszkanka powiatu żnińskiego. Mundurowi na dowód popełnionego wykroczenia w ruchu drogowym pokazali nagrany film, a następnie ukarali 42-latkę mandatem karnym i 10 punktami karnymi.
eeee tam. policja jak zwykle przesadziła. przeciez nie jechała duzym fiatem a panowie z poicji wiedzą jak sie jezdzi
t
tom
Pomiar nie jest prawidłowy - widać ze policjne auto zbliża się do poprzedzającego a w tym czasie jest mierzona prędkość policjantów. Nic dziwnego, że twierdziła ze tyle nie jechała - pewnie było ze 20km/h wolniej co nie zmienia faktu, że mandat pewnie słusznie.
G
Gość
Są tacy co i tyle pojadą w Żninie na podwójnym gazie.Bo im wolno.
s
szukam_s5
W pierwszej chwili jak zobaczylem Znin pomyslalem, ze moze smigala nowiutka obwodnica Znina -S5. Niemniej nawet tam 170 to przesada.
k
kasia
nieoznakowany pasat CRA?
i
irys
Jak zwykle - długie włosy krótki rozum - nic dodać nic ująć .
Plotki, sensacje i ciekawostki z życia gwiazd - czytaj dalej na ShowNews.pl