https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

„Przystań w kolorze blue”. Przed nami siódma edycja imprezy nad Notecią

Maja Stankiewicz
Wakacyjna impreza na przystani w Nakle 28 lipca. Organizatorem Starostwo Powiatowe w Nakle
Wakacyjna impreza na przystani w Nakle 28 lipca. Organizatorem Starostwo Powiatowe w Nakle Maja Stankiewicz
Zaczęło się odliczanie do sztandarowej imprezy lata w Nakle. Kolejna edycja „Przystani w kolorze blue” już w sobotę 28 lipca. Wstęp wolny

Od kilku miesięcy wiadomo, że gwiazdą tego wydarzenia będzie Andrzej Piaseczny. Ale wystąpi też zespół Robby&Sebastian z zaprzyjaźnionego z Nakłem powiatu Elbe Elster w Niemczech, a także Bury the Orchid, Skakanka oraz duet Backstage Acoustic. W programie także rejsy statkiem po Noteci, animacje dla najmłodszych, pokaz laserów, pokazy zumpy i latino solo etc. Start o godz. 15.

Więcej wiadomości z Nakła i okolic na www.pomorska.pl/naklo[/a]

Wcześniej (godz. 13) na przystani rzecznej w Nakle przeprowadzona zostanie akcja honorowego oddawania krwi. Zarejestrować się będzie można również w banku szpiku.

SPOD EKRANU - "Kochając Pabla" - zobacz wideo.

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska