https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Radosław Kraska wyszedł z domu 11 lat temu. Do tej pory nie dał znaku życia

JPL
Radosław Kraska - zaginiony z Torunia.
Radosław Kraska - zaginiony z Torunia. materiały policji
Policjanci i rodzina poszukują zaginionego w 2005 roku Radosława Kraski z Torunia.

Policjanci z toruńskiej komendy poszukują Radosława Kraski. Zaginiony mieszkał w Toruniu przy ul. Reja.

18 grudnia 2005 roku ok. godz. 17 wyszedł z domu, nikomu nie powiedział dokąd idzie.Do tej pory nie wrócił, nie nawiązał też kontaktu z rodziną. Bliscy zgłosili jego zaginięcie kilka dni po fakcie.

zaginieni

W chwili zaginięcia Radosław Kraska miał 20 lat, teraz ma 31.

Rysopis zaginionego: ok. 180 cm wzrostu, szczupły, szare oczy. Był ubrany w czarną kurtkę z kapturem, brązowy polar z kapturem, niebieskie dżinsy, czarną czapkę z daszkiem, biało-czarne buty sportowe.

Osoby znające miejsce pobytu zaginionego lub mogące udzielić jakichkolwiek informacji na jego temat są proszone o osobisty lub telefoniczny kontakt z wydziałem kryminalnym KMP w Toruniu - tel. (056) 641 23 95 (23 99) oraz 997 i 112.

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska