Regularne siatkarki WTS Włocławek

Marcin Gołembiewski
WTS KDBS w niedzielę znów wygrało 3:1. Zapis wideo i zdjęcia ze spotkania z zespołem  z Płocka publikujemy na naszej stronie internetowej www.wloclawek.naszemiasto.pl.
WTS KDBS w niedzielę znów wygrało 3:1. Zapis wideo i zdjęcia ze spotkania z zespołem z Płocka publikujemy na naszej stronie internetowej www.wloclawek.naszemiasto.pl. Wojciech Alabrudziński
Trzeci mecz z rzędu wygrał w II lidze zespół WTS KDBS Włocławek. Tym razem w Hali Mistrzów pokonał MUKS Volley Płock.

Początek spotkania 3. kolejki II ligi kobiet (gr. 3) był bardzo wyrównany. Żadnej z ekip nie udało się osiągnąć wyraźnej przewagi. Dopiero po drugiej przerwie technicznej, kiedy WTS KDBS wygrywało 16:15, debiutujący w rozgrywkach zespół z Płocka zdobył cztery punkty z rzędu. Włocławianki nie potrafiły odrobić już straty i przegrały inauguracyjny set.

- Znów dziewczyny nie weszły dobrze w mecz. Nerwowość w grze i słaby atak zadecydowały, że przegraliśmy pierwszy set. Kolejne partie były już pod naszą kontrolą, choć set trzeci miał swoją dramaturgię. Przede wszystkim trzeba wyróżnić Aleksandrę Górską i Roksanę Irzemską. To były wiodące postacie tego spotkania. Cieszy kolejna wygrana i to za trzy punkty - powiedział „Pomorskiej” Marek Zacharek, trener WTS KDBS Włocławek.

Co ciekawe WTS KDBS wygrało trzeci mecz wynikiem 3:1 i zajmuje drugie miejsce w tabeli. W rozgrywkach już tylko trzy najlepsze ekipy nie zanotowały porażki.

WTS KDBS - MUKS Volley Płock 3:1

(-20, 17, 24, 11)
WTS KDBS: Angelika Górska, Małgorzata Depka Skrzypińska, Barbara Browarczyk, Aleksandra Wyczałkowska, Katarzyna Półchłopek, Katarzyna Kiestrzyńska, Weronika Majewska (l) oraz Roksana Irzemska, Sylwia Wieczorek, Aleksandra Gogol, Kamila Płaczek, Natalia Kiełpińska, Zuzanna Abdulzade (l).