https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Rutkowski w Toruniu. Poszukiwania ciała Remigiusza Baczyńskiego w Wiśle [zdjęcia]

mz
W środę po godz. 13 pracownicy biura detektywistycznego  Rutkowski wznowili poszukiwania zaginionego w Toruniu Remigiusza Baczyńskiego. Z informacji zebranych przez pracowników Krzysztofa Rutkowskiego wynika, że ciało mężczyzny może się znajdować w Wiśle na odcinku pomiędzy Świeciem a Toruniem lub na poligonie wojskowym w Toruniu.
W środę po godz. 13 pracownicy biura detektywistycznego Rutkowski wznowili poszukiwania zaginionego w Toruniu Remigiusza Baczyńskiego. Z informacji zebranych przez pracowników Krzysztofa Rutkowskiego wynika, że ciało mężczyzny może się znajdować w Wiśle na odcinku pomiędzy Świeciem a Toruniem lub na poligonie wojskowym w Toruniu. mz
W środę po godz. 13 pracownicy biura detektywistycznego Rutkowski wznowili poszukiwania zaginionego w Toruniu Remigiusza Baczyńskiego. Z informacji zebranych przez pracowników Krzysztofa Rutkowskiego wynika, że ciało mężczyzny może się znajdować w Wiśle na odcinku pomiędzy Świeciem a Toruniem lub na poligonie wojskowym w Toruniu.
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska