Do niecodziennej sytuacji doszło we Włoszech. W meczu 8. ligi sędzia wyrzucił piłkarza z boiska, a następnie czekał na niego po spotkaniu i uderzył go "z dyńki", w stylu Zinedine'a Zidane'a! Oczywiście nie obyło się bez kary.
Sędzia 8. ligi włoskiej Antonio Martiniello nie pozwala sobie w kaszę dmuchać. Podczas meczu Borgo Mogliano - Montottone wyrzucił z boiska bramkarza gospodarzy Matteo Ciccioliego, ale na tym nie poprzestał.
Po spotkaniu obaj panowie dyskutowali o kartce na korytarzu, gdy nagle Martiniello uderzył Ciccioliego... głową w twarz (popularnie "z dyńki") i złamał mu nos.
Włoch od razu otrzymał karę, na podstawie której nie tylko nie może sędziować przez kolejny rok, ale i uczęszczać na mecze wszystkich klas rozgrywkowych we Włoszech jak i reprezentacji kraju.
Wideo
Magazyn GOL 24 Ekstra - Zaskakujący finisz Ekstraklasy