Sezon strzelecki w Godawach otwarty! Wczoraj najcelniejsze oko miał Dariusz Buczkowski [ZDJĘCIA]

Iwona Góralczyk
W otwartych zawodach strzeleckich o puchar komendanta powiatowego policji w Żninie wzięło udział 73 startujących. Impreza odbyła się na strzelnicy w Godawach Iwona Góralczyk - Woźniak
W otwartych zawodach strzeleckich o puchar komendanta powiatowego policji w Żninie wzięła udział spora grupa, bo aż 73 startujących! Niektórzy przyjechali do Godaw po raz pierwszy.

W kategorii szkoła podstawowa najlepsze oko na strzelnicy miał Igor Kwieciński 81 pkt, drugie miejsce zajął Bartosz Kranz 71pkt, trzecie Kacper Zwolenkiewicz 65 pkt.

W kategorii gimnazjum wygrał Wiktor Kwieciński 79 pkt, drugie miejsce Dawid Zabłocki 72 pkt, trzecie Michał Jaśkowiak.

Wśród kobiet zwyciężyła, po serii strzałów z kbks-u, Maria Walczak 82 pkt, druga była Joanna Wołowicz 79 pkt.

W kategorii open zwyciężył Dariusz Buczkowski 93 pkt, drugie miejsce zajął Stanisław Sytek 88 pkt, trzecie Bartosz Trojan 88 pkt.

Sędzia główny: Andrzej Lipiński, obsługa: Stanisław Sytek, Zbigniew Klawiński, Leszek Jaśkowiak, Leszek Kranz.

Jak zwykle w Godawach dla przybyłych na zawody była pyszna grochówka. Inicjatorem zawodów był Artur Krajewski, komendant policji w Żninie.