Skoki narciarskie dziś kto wygrał? Zakopane konkurs indywidualny WYNIKI - Stoch i Kubacki na podium! Skoki kolejność, tabela [26.01.]

Joachim Przybył
Joachim Przybył
Skoki Zakopane WYNIKI na żywo. Skoki narciarskie transmisja online live. Skoki dziś kto wygrał? Andrzej Banas / Polska Press
Skoki narciarskie dziś kto wygrał? Skoki WYNIKI. Zakopane konkurs indywidualny - Kamil Stoch najlepszy, Kubacki także na podium! kolejność, tabela. Puchar Świata w skokach narciarskich w Zakopanem WYNIKI. Za nami konkurs drużynowy w Zakopanem - sprawdź wyniki skoków 25 stycznia. W niedzielę 26 stycznia konkurs indywidualny na Wielkiej Krokwi NA ŻYWO. Skoki dzisiaj kto wygrał? Skoki wyniki na żywo, sprawdź miejsca Polaków. Liczymy na zwycięstwo Dawida Kubackiego, będą się liczyć Kamil Stoch i Piotr Żyła. W sobotę 25 stycznia konkurs drużynowy skoczków w Zakopanem - kto wygrał? Skoki narciarskie Zakopane 2020 transmisja online. Konkurs indywidualny w Zakopanem w niedzielę live. Skoki narciarskie dziś WYNIKI. Skoki transmisja online na żywo. Wyniki konkursu indywidualnego w Zakopanem, kto wygrał skoki dziś?

Skoki w Zakopanem WYNIKI - konkurs indywidualny 26 stycznia kto wygrał?

Skoki narciarskie na żywo

Konkurs indywidualny Zakopane transmisja online. Dawid Kubacki nie zawiódł tysięcy kibiców - 140 m i to była najdłuższa odległość pierwszej serii. Polak miał wielką szansę na trzecie zwycięstwo z rzędu w Pucharze Świata. Kamil Stoch także wreszcie uśmiechnięty po skoku w Zakopanem - 137,5, świetne oceny i na półmetku konkursu zajmował trzecie miejsce. W drugiej serii stawiką były dwa miejsca na podium dla Polski! Skoki dzisiaj kto wygrał?

DWÓCH POLAKÓW NA PODIUM W ZAKOPANEM? W TO WIERZY WOJCIECH FORTUNA!

Skoki Zakopane wyniki online

Skoki Zakopane 2020 kto wygrał? Piotr Żyła oddał najlepszy swój skok w Zakopanem - 134 m, ale prowadził tylko przez chwilę, bo zaraz przeskoczył go Stephan Leyhe. Po pierwszej serii Żyła zajmował jednak świetne 7 miejsce. Rozczarowaniem były skoki naszych dwóch pozostałych skoczków. Maciej Kot 116 m, Aleksander Zniszczoł 121,5 i obaj mogli już pakować się po pierwszej serii. Skoki narciarskie live online.

Konkurs indywidualny w Zakopanem WYNIKI

Skoki Zakopane 26 stycznia WYNIKI. W grupie najlepszych skoczków w serii finałowej Stefan Kraft postawił wysoko poprzeczkę - 138 m. Kamil Stoch poprawił jeszcze o 2 metry i zapewnił sobie miejsce na podium! Po słabszym skoku Stephana Leyhe wiedzieliśmy, że konkurs wygra Polak, ale który? A JEDNAK STOCH! Dawid Kubacki skoczył 133 m i spadł z pierwszego na trzecie miejsce. Skoki narciarskie dziś kto wygrał?

PUCHAR ŚWIATA, PUCHAR NARODÓW, RANKING ZAROBKÓW PO KONKURSIE W ZAKOPANEM. SPRAWDŹCIE!

Puchar Świata w skokach klasyfikacja, tabela po Zakopanem

 • 1. Karl Geiger 931
 • 2. Stefan Kraft 883
 • 3. Ryoyu Kobayashi 831
 • 4. Dawid Kubacki 824
 • 5. Marius Lindvik 585
 • 6. Kamil Stoch 574
 • 7. Daniel Andre Tande 467
 • 8. Philipp Aschenwald 443
 • 9. Peter Prevc 421
 • 10. Johann Andre Forfang 410

Skoki Zakopane kto wygrał konkurs indywidualny

Skoki narciarskie WYNIKI. Kamil Stoch odnosi 35 zwycięstwo w karierze i w historii konkursów w Zakopanem dołączył do Gregora Schlierenzauera, obaj mają po pięć wygranych. Dawid Kubacki w dziewiątym kolejnym konkursie Pucharu Świata na podium i dogonił w klasyfikacji wszech czasów Schlierenzauera i Stefana Krafta. Piotr Żyła w drugiej serii skoczył odrobinę gorzej - 131 m i przegrał z Karlem Geigerem oraz Mariusem Lindvikiem. Ostatecznie jednak obronił miejsce w dziesiątce i to także świetny wynik. Skoki dzisiaj 26 stycznia WYNIKI.

Kamil Stoch: - To dla mnie dobry sezon, ale ostatnio coś mi nie wychodziło. Być może za dużo od siebie oczekiwałem. Warto było jednak czekać na taki konkurs, to dla mnie wspaniała nagroda.

Skoki narciarskie transmisja na żywo

Skoki Zakopane 2020 wyniki online na żywo. Po małym rozczarowaniu i piątym miejscu Polaków w sobotnim konkursie drużynowym czas na rewanż w Pucharze Świata. W niedzielę 26 stycznia konkurs indywidualny. Dawid Kubacki walczy o trzecie z rzędu zwycięstwo w Pucharze Świata i pierwsze swoje podium w Zakopanem. Kamil Stoch marzy o piątym zwycięstwie na Wielkiej Krokwi. Seria próbna o godz. 15.00, konkurs rozpocznie się o godz. 16.00. U nas wyniki na żywo ze skoków w Zakopanem.

Trwa głosowanie...

Kto wygra konkurs indywidualny w Zakopanem?

Skoki Zakopane dziś kto wygrał?

Skoki WYNIKI na żywo. Za nami pierwsze emocje w Zakopanem. Zaczęliśmy sobotni konkurs drużynowy źle. Piotr Żyła skoczył 123 m, co w jego grupie dało nam zaledwie szóste miejsce ze stratą prawie punktów do Norwegii. Jakub Wolny zawodził w ostatnich tygodniach i tym razem też rewelacji nie było, choć lepiej niż w serii próbnej - 122,5 m. Po dwóch seriach nasza strata do lidera urosła do ponad 45 punktów. Skoki narciarskie w Zakopanem transmisja online.

POLACY POZA PODIUM W PUCHARZE NARODÓW, NIEMCY NAS WYPRZEDZILI. KLIKNIJ I SPRAWDŹ KLASYFIKACJE!

Konkurs indywidualny w Zakopanem WYNIKI online

Skoki Zakopane wyniki konkursu drużynowego. W trzeciej serii Kamil Stoch zabrał się za odrabianie strat. - 134,5 m, solidnie, ale jednak gorzej od Stephana Leyhe - 139 m i Timiego Zajca - 137 m w jego grupie. Na koniec Dawid Kubacki poleciał 135 m, a więc słabiej niż w kwalifikacja dzień wcześniej i serii próbnej w sobotę. W sumie Polakom te cztery skoki piąte miejsce. Na półmetku konkursu do najlepszych Niemców traciliśmy ponad 30 punktów, ale do podium dużo bliżej - trzeci Słoweńców mieli niespełna 2 punkty więcej. Skoki 26 stycznia kto wygrał?

Konkurs drużynowy w Zakopanem - WYNIKI

Skoki Zakopane WYNIKI na żywo

Skoki dziś kto wygrał? Piotr Żyła mocno się poprawił w drugiej serii - 136,5 m, ale niestety Jakub Wolny był autorem jednego ze słabszych skoków w konkursie - 118 m. Do podium traciliśmy już 40 punktów! Po skoku Kamila Stocha - 135,5 m - strata stopniała do 20 punktów. Dawid Kubacki nie mógł już sprawić cudu, choć skoczył znakomicie - 139,5 m. Ostatecznie Polacy zakończyli konkurs na piątym miejscu. Bezkonkurencyjni Niemcy, na podium także Norwegia i Słowenia. Skoki narciarskie w Zakopanem w sobotę WYNIKI.

Kamil Stoch: - Szkoda, mogło to się lepiej dla nas poukładać. Do samego końca próbowaliśmy coś zrobić, ale tak czasami bywa, nie wystarcza. Jestem jedynie zadowolony ze swojego drugiego skoku. Wszystko zagrało.

Skoki narciarskie kto wygrał w Zakopanem

Skoki narciarskie - nowy rekord Wielkiej Krokwi! Druga seria stała na dużo wyższym poziomie. Yukiya Sato skoczył w sobotę 147 m i aż o 3,5 metra poprawił rekord Wielkiej Krokwi Dawida Kubackiego. Co ciekawe, Japończyk jest także letnim rekordzistą skoczni. W sierpniu ubiegłego roku poleciał na igielicie 145 m. Skoki Zakopanem 2020 na żywo.

Skoki w Zakopanem transmisja online na żywo

Konkurs drużynowy Zakopane WYNIKI na żywo. Po serii próbnej przed konkursem drużynowym w Zakopanem nasze apetyty jeszcze wzrosły. Najlepszy był Dawid Kubacki - 137 m, Kamil Stoch był 7 - 132,5 m. W konkursie muszą jednak poprawić się Piotr Żyła - 23. miejsce, Jakub Wolny - 32. miejsce. Konkurs ruszył zgodnie z planem o godz. 16.15, podajemy wyniki skoków na żywo.

Konkurs drużynowy Zakopane - wyniki na żywo

Konkurs drużynowy Zakopane transmisja online. Trener Michal Dolezal zdecydował, że do żelaznej trójki Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Piotr Żyła w konkursie drużynowym dołączy Jakub Wolny. Początek emocji w sobotę 25 stycznia o godz. 16.15, wcześniej sesja próbna. U nas transmisja online i wyniki live ze skoków w Zakopanem.

Skoki - wyniki kwalifikacji w Zakopanem

Skoki narciarskie dziś kto wygrał? Dawid Kubacki pokazał moc. Nasz as wygrał kwalifikacje do konkursu indywidualnego w niedzielę na Wielkiej Krokwii. Dawid Kubacki skoczył 140,5 metra. Pół metra dalej poleciał Stefan Kraft, ale Polak miał dużo wyższe noty i skakał w gorszych warunkach atmosferycznych. Austriak zajął ostatecznie trzecie miejsce, drugi był Ryoyu Kobayashi - 139,5 m. Skoki dzisiaj WYNIKI.

Dawid Kubacki - żona Marta to jego wielkie wsparcie [galeria]

Skoki Zakopane kto wygrał kwalifikacje

Skoki narciarskie dziś WYNIKI. W serii próbnej bardzo dobrze wypadli Kamil Stoch i Piotr Żyła. Stoch w kwalifikacjach był 6 po skoku na odległość 136 m, Żyła spisał się nieco słabiej - 127 m. W niedzielnym konkursie zobaczymy także Aleksandra Zniszczoła - 120 m i Macieja Kota - 118 m. Odpadli dość niespodziewanie Stefan Hula, Jakub Wolny, Adam Niżnik i Andrzej Stękała. Konkurs indywidualny w Zakopanem w niedzielę o godz. 16.15. W sobotę o godz. 16.15 trzeci w sezonie Pucharu Świata konkurs drużynowy.

Skoki wyniki na żywo

Skoki Zakopane na żywo. Czas na wielkie narciarskie święto w Zakopanem. W sobotę 25 stycznia konkurs drużynowy, w niedzielę 26 stycznia konkurs indywidualny na Wielkiej Krokwi. Liczymy na zwycięstwo Biało-Czerwonych i kolejny świetny start Dawida Kubackiego, który ma szansę zaatakować trzecie miejsce w Pucharze Świata w skokach narciarskich. Zaczynamy w piątek o godz. 16.00 oficjalny trening, o godz. 18.00 kwalifikacje do konkursu indywidualnego w niedzielę. U nas transmisja online na żywo z Zakopanego. Skoki konkurs drużynowy kto wygrał.

Skoki najlepsze MEMY. Kibice komentują wyczyn Dawida Kubacki...

Skoki narciarskie transmisja online

Kto wygrał skoki dziś? O punkty Pucharu Świata skoczkowie rywalizują w Zakopanem od 1980 roku. Do tej pory najczęściej wygrywali skoczkowie z Polski i Austrii - po jedenaście razy. Dawid Kubacki to największy faworyt konkursu indywidualnego w niedzielę. Polak jest od ubiegłego roku rekordzistą Wielkiej Skoczni, ale co ciekawe, jeszcze nigdy nie stał na podium konkursu indywidualnego. Skoki w Zakopanem kto wygrał?

Skoki narciarskie wyniki live

Skoki transmisja online. W niedzielę Dawid Kubacki będzie miał szansę na dziewiąte podium Pucharu Świata w skokach z rzędu. Do tej pory dokonało pięciu skoczków. Po dziewięć mają na koncie skaczący także w Zakopanem Gregor Schlierenzauer i Stefan Kraft. Rekordzistą wszech czasów jest Janne Ahonen, który zaliczył trzynaście kolejnych konkursów z podium na koncie. Skoki narciarskie WYNIKI na żywo.

KIEDY WIELKI FINAŁ SEZONU? OTO TERMINARZ PUCHARU ŚWIATA 2019/20 W SKOKACH NARCIARSKICH

Skoki Zakopane program - o której godzinie

piątek 24 stycznia

 • 16:00 oficjalny trening
 • 18:00 kwalifikacje

sobota, 25 stycznia

 • 15:00 seria próbna
 • 16:15 konkurs drużynowy

niedziela 26 stycznia

 • 15:00 seria próbna
 • 16.00 konkurs indywidualny

Skoki w Zakopanem kto wygrał

Puchar Świata Zakopane wyniki online. W zwycięstwo Dawida Kubackiego wierzy Jakub Kot, ekspert Eurosportu. - Jest w wielkiej formie, która może być jeszcze wyższa. Dawid na pewno to czuje. Skoki są bardzo dobre. Niektóre wręcz genialne, jak pierwsze próby w Innsbrucku i Bischofshofen. Trudno było się do czegoś przyczepić. Skoki dzisiaj kto wygrał?

POPIS DAWIDA KUBACKIEGO W TITISEE-NEUSTADT. DWA ZWYCIĘSTWA! SPRAWDŹ WYNIKI

Konkurs drużynowy skoczków Zakopane kto wygrał

Skoki Zakopane WYNIKI live. Weekend z Pucharem Świata zaczniemy w sobotę od konkursu drużynowego. Od 2013 roku jest częścią Pucharu Świata w Zakopanem. Polska wygrała na Wielkiej Krokwi tylko raz, w 2018 roku dokonali tego Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Stefan Hula i Maciej Kot. Polacy wyprzedzili wówczas Niemców i Norwegów. Konkurs drużynowy WYNIKI.

Zakopane 2020. Kibice skoków - oni to mają fantazję! Najbard...

Skoki narciarskie na żywo

Skoki dziś kto wygrał? W ubiegłym roku najlepsi konkursie drużynowym okazali się Niemcy, którzy wyprzedzili Austriaków i Polaków. Niemcy wygrali zresztą trzykrotnie w Zakopanem, dwa razy dokonali tego Słoweńcy, po jednym zwycięstwie drużynowym mają Polacy i Norwegowie. W tym roku faworytami bukmacherów są jednak gospodarze, choć trenerowi Michalowi Dolezalowi wciąż brakuje w talii czwartego stabilnego zawodnika. Skoki narciarskie Zakopane live.

Skoki narciarskie. Dawid Kubacki wygrał dwa konkursy Pucharu Świata w Titisee-Neustadt, ale nie turniej Titisee-Neustadt Five

Wideo

Komentarze 1

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

skoki oglądajcie na stronie: http://forom.pl/skoki

Dodaj ogłoszenie