Skrwilno (powiat rypiński). Cztery imprezy wygrała 30-osobowa załoga

Ewelina Kwiatkowska
Podajemy wyniki zawodników Skrwy Skrwilno osiągnięte w biegu ,,Czterech Przełajów na Podzamczu Anny Wazówny" w Golubiu-Dobrzyniu.

Przemysław Budka zajął trzecie miejsce w kategorii do lat 19 na dystansie 6 km.
Andrzej Poczwardowski wybiegał sobie pierwszą pozycję wśród zawodników mających od 29m do 39 lat.

Wśród wysportowanych rodzin znaleźli się Urszula. Franciszek, Dominika i Przemysław Budka, którzy zajęli trzecie miejsce.
Państwo Budka zdobyli również IV miejsce w kategorii biegających małżeństw.

Także młodzi zawodnicy mają powody do zadowolenia. Natalia Michalska uplasowała się na pierwszej pozycji w biegu na 400 m. Tuż za nią była Dominika Budka. Obie dziewczynki startowały w roczniku 2000.
Pierwsze miejsce zdobyła również Klaudia Michalska, która biegła w grupie dzieci z 2001 rocznika.

W biegu na 800 m najlepiej pobiegły - Katarzyna Woźniak, Dominika Murawska oraz Magdalena Pepel.
Równie dobrze poszło chłopcom. Pierwsze miejsce zajął Bartosz Malicki,a kolejne - Kamil Paluszewski i Karol Dąbrowski.
Radosław Poczwardowski świetnie wypadł w biegu na 1200 m.