Sparing Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice [zdjęcia]

Łukasz Szalkowski
Na boisku w Świeciu drugoligowa Olimpia Grudziądz zmierzyła się z pierwszoligową Chojniczanką Chojnice. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla drużyny z zaplecza Lotto Ekstraklasy.

Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice 1:2 (0:2)
Bramki: Robert Ziętarski (76 - rzut karny) - zawodnik testowany (20), Tomasz Mikołajczak (40)

Olimpia: (I połowa) zawodnik testowany - zawodnik testowany, zawodnik testowany, Ivan Ocenas, Damian Ciechanowski, Piotr Witasik, Ariel Wawszczyk, Robert Ziętarski, Kacper Skibicki, Mateusz Marzec, Przemysław Kita.
(II połowa) Wojciech Muzyk - zawodnik testowany, zawodnik testowany (60. Ariel Wawszczyk), Ivan Ocenas, Damian Ciechanowski, Marcin Kaczmarek, Marcin Poręba, Robert Ziętarski, Mateusz Marzec, zawodnik testowany (75. Skibicki), Przemysław Kita (74. Piotr Witasik).

Chojniczanka: (I połowa) Radosław Janukiewicz - Rafał Kobryń, Tomasz Boczek, Hubert Wołąkiewicz, Kamil Sylwestrzak - Damian Piotrowski, Krzysztof Danielewicz, Paweł Zawistowski, Paweł Żyra, Serhij Pyłypczuk - zawodnik testowany (30. Tomasz Mikołajczak).
(II połowa) Grzegorz Wnuk - Michał Sacharuk, Mateusz Bondarenko, Seweryn Michalski, Przemysław Pietruszka - Miłosz Przybecki, Oskar Paprzycki, Jacek Podgórski, Filip Żagiel, Piotr Grzelczak - Tomasz Mikołajczak (60. Janusz Surdykowski).