Sparingi w regionie. Słowna awantura, piłkarz w szpitalu!

FIAŁ
Spotkanie GKS-u Wikielec z ROL.KO Konojady zostało przez sędziego zakończone w 80. minucie. Aleksander Ryska
Sporo niepotrzebnych emocji miało miejsce podczas dwóch spotkań kontrolnych z udziałem drużyn z naszego regionu.

W sobotę, sporo pozasportowych emocji było podczas meczu GKS-u Wikielec z ROL.KO Konojady. Jak relacjonują obserwatorzy tego spotkania, sam pojedynek był dość nerwowy, jeden z piłkarzy zespołu ROL.KO miał wdać się w słowną awanturę z kibicami. Ostatecznie, arbiter podjął decyzję o zakończeniu starcia w 80. minucie, a ROL.KO wygrało z GKS-em 4:1 (gole Tomkiewicz - Retlewski 2, Koczur, Talaśka).

Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - ROL.KO Konojady

Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - ROL.KO Konojady [zdjęcia]

To nie koniec tego typu wydarzeń, bo dzisiaj dowiedzieliśmy się o fatalnym zachowaniu zawodników podczas sparingowego spotkania Burzy Nowa Wieś Wielka z AP Brzoza. Sędzia musiał przerwać spotkanie przy bezbramkowym wyniku po tym, jak jeden z zawodników z Nowej Wsi Wielkiej został uderzony w twarz przez gracza AP Brzozy Bartosza Otto. Jak nam przekazano, poszkodowanego zawodnika odwieziono do szpitala.