Sparingowy weekend [terminarz, wyniki]

FIAŁ, MGZaktualizowano 

Wideo

Zobacz galerię (1 zdjęcie)
Przed nami kolejny sparingowy weekend na boiskach regionu. Prezentujemy wyniki zakończonych spotkań.

Znasz wynik, którego brakuje na naszej liście ? Pisz: e-mail: jakub.stykowski@mediaregionalne.pl, fiolek186@wp.pl, tel. 668-294-345.

Olimpia Grudziądz - Arka Gdynia 1:0 (0:0)
Bramka: Przemysław Stolc (62, karny) - ZAPIS RELACJI NA ŻYWO - TUTAJ

Chojniczanka Chojnice - Błękitni Stargard Szczeciński 1:1 (1:1)
Bramki: Marcin Krzywicki (31) - Tomasz Pustelnik (40)

Pogoń Mogilno - Szubinianka Szubin 3:2 (3:0)
Bramki: Krzysztof Urtnowski, Krzysztof Szal, samobójcza - Robert Jurek, Mirosław Obremski.

Lech Rypin - Motor Lubawa 3:2
Bramki dla Lecha: Martyn Trędewicz, Szymon Moszczyński, Piotr Buchalski.

Elana Toruń - Chemik Bydgoszcz 3:0 (1:0)
Bramki: Mateusz Grudziński, Patryk Aleksandrowicz, Krystian Born.

Start Warlubie - Unia/Drobex Solec Kujawski 2:1
Bramki: Michał Zarembski, Paweł Tabaczyński - Dawid Janicki.

Wda Świecie - ROL.KO Konojady 2:1 (1:0)
Bramki: Patryk Urbański, Szymon Kocieniewski - Paweł Kanik.

Nielba Wągrowiec - Football Academy Szamotuły 2:0 (1:0)
Bramki: Łukasz Iskrzyński, Adrian Marchel.

KP Polonia/Ostromecko Bydgoszcz - KS Brzoza 5:2 (0:2)
Bramki: Stolarski (trzy), Sawicki, Kozołup - Michalski, Jaworski.

Włocłavia - Zjednoczeni Piotrków Kujawski 1:2
Bramka: Patryk Przybysz (karny) - Michał Dzierżawski, Patryk Kozłowski.

Lider Włocławek - Wisła Nowy Duninów 13:0 (6:0)
Bramki: Michał Łazarski (cztery), Tomasz Szablewski, Kamil Pyczka (po trzy), Jan Kołodziejski (dwie), Norbert Więtczak.
Ostatniego gola w meczu (Łazarskiego) zobacz na naszym wideo.

GKS Wikielec - Sparta Brodnica 1:1 (0:0)
Bramki: Remigiusz Sobociński - Marek Magdziński.

LKS Dąbrowa Chełmińska - Pomowiec Kijewo Królewskie 1:8 (1:5)
Bramki: Bartłomiej Wesołowski - Mateusz Taczkowski (cztery), Remigiusz Więdłocha, Marcin Tarka, samobójcza, zawodnik testowany.

BKS Bydgoszcz - Zdrój Ciechocinek 0:3
Bramki: Magierski, Daniel Matuszak, Marcin Majchrzak.

Start Radziejów - Notecianka Pakość 3:1 (0:1)
Bramki: Bartłomiej Roszak (dwie), Aleksander Owedyk - Michał Szot.

Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Radomniak Radomno 0:2 (0:1)
Bramki: Patryk Lewicki, zawodnik testowany.

Czarni Nakło - Orzeł Kcynia 10:2 (5:1)

KS Brzoza - Start Pruszcz Pomorski 1:3 (0:3)
Bramki: Sławomir Sztuba - Jakub Krukowski (dwie), Daniel Czarnowski.

Polonia Środa Wielkopolska - Unia Janikowo 6:1 (3:1)
Bramki: Radosław Barabasz (dwie), Krzysztof Bartoszak, Krystian Pawlak, Łukasz Przybyłek, Aleksander Giecza - Łukasz Kowalski.

Polonia/Ostromecko Bydgoszcz - Piast Złotniki Kujawskie 3:1 (1:0)
Bramki: Tomasz Laskowski, Przemysław Januszewski, zawodnik testowany - Dawid Jastrzębski.

Cuiavia Inowrocław - Noteć Łabiszyn 5:2 (5:1)
Bramki: Michał Kruszczyński (dwie), Dawid Marciniak, Arkadiusz Makowiecki, zawodnik testowany - Dawid Zajdlewicz (dwie).

Tucholanka/Hydrotor Tuchola - Gwiazda Starogród 10:0 (5:0)
Bramki: Patryk Suchomski, Wojciech Selka (po dwie), Seweryn Ziółkowski, Mikołaj Górka, Szymon Szyca, Karol Dąbrowski, Miłosz Renkiewicz, P. Kwasigroch.

Rawys KAN-BOR Raciąż - Szarża Krojanty 4:5 (0:2)
Bramki dla Rawysu: Rafał Pasiński, Nartowski, Artur Opic, D. Rybacki.

Znicz Rojewo - Kolorowi Krusza Zamkowa 3:0
Bramki: zawodnik testowany (dwie), Szymon Borowiak.

Stal Grudziądz - Victoria Czernikowo 10:2 (4:2)
Bramki: Mateusz Bertram, Amadeusz Olszewski (po trzy), Tomasz Grudziński (dwie), Bartosz Rybik, Adam Marks - Michał Gawroński, Łukasz Skowroński.

Unia Wąbrzeźno - Flisak Złotoria 4:2 (2:2)
Bramki: Ciechacki, Hanczyk, Liszaj, Czarnecki - Gabryszewski, W. Sadowski.

Wisła Gruczno - Tartak Wudzyn 7:2 (2:0)
Bramki dla Wisły: Sebastian Ambroziak (trzy), Kajetan Stasiak (dwie), Patryk Kwiecień, Mateusz Ziemniewski.

Gryf Sicienko - Fala Świekatowo 1:1
Bramki:

Pomorzanin Serock - Olimpia Wtelno 12:2
Unia/Lechpol Wapno - Sparta Janowiec Wielkopolski 2:2
Pałuczanka Żnin - Zieloni Zalesie 4:0
Tęcza Wiąg - Unislavia Unisław 2:7 (0:3)
Gopło Kruszwica - Unia Gniewkowo 1:0
LZS Bobrowo - Zryw Książki 3:2
LZS Bobrowo - Naprzód II Jabłonowo Pomorskie 2:4
Pogrom Zbójno - Saturn Ostrowite 7:3

Grot Kowalki - Drwęca Golub Dobrzyń 3:2
Bramki dla Grotu: zawodnik testowany I, W. Ludwiczewski, zawodnik testowany II.

Chełminianka Chełmno - Wisła Nowe 0:4
Bramki: Radosław Piórek (dwie), Michał Horna, Piotr Reszke.

LTP Lubanie - Łokietek Brześć Kujawski 0:2 (0:1)

Kujawiak Lumac Kowal - Legia Chełmża 4:1
Bramki: Bartosz Śmigiel, Dawid Kwiatkowski (po dwie) - Michał Tuszyński.

Orlęta Aleksandrów Kujawski - Iskra Ciechocin 4:2 (0:2)
Bramki: Łukasz Witucki (dwie), Kacper Orliński, Łukasz Cięgotura - Mateusz Wróblewski, zawodnik testowany.

Mień Lipno - Sokół Radomin 2:2 (1:0)
Bramki: Jarosław Kępiński, Dawid Gracyk - Waldemar Jachowski, Przemysław Jachowski.

Wzgórze Raciążek - Mustang Ostaszewo 1:6
Bramki: Stanisław Chojnacki - Tomasz Weber (dwie), Kacper Mazerski, Mateusz Dawiec, Sebastian Owczarczyk, zawodnik testowany.

Dąb Barcin - Zootechnik Kołuda Wielka 1:3 (1:0)
Bramki: Radosław Mróz - Daniel Pindel 2 (karne), Mateusz Biłoszewski

Hermes Radłowo - Notecianka II Pakość 6:2 (5:0)
Bramki: Mirosław Walentowicz (dwie), Dariusz Wójcik, Grzegorz Wożniak, Przemysław Sajdyk, Dawid Kijanowski - Sławomir Dudek, Błażej Spychalski.

Zawisza II Bydgoszcz - Zawisza Bydgoszcz/CLJ 0:2 (0:0)
Bramki: Kamil Zieliński, Daniel Włosiński.

Wda II Świecie/Strażak Przechowo - Cyklon Kończewice 4:3 (2:2)
Bramki dla Cyklonu: Maciej Wojtaś (dwie), Marek Banasiak.

Wda Świecie/Młodzik - Cyklon Kończewice/Młodzik 2:0

Grom Ostrowo - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 4:4 (2:1)
Bramki:

Niedziela
GKS Baruchowo - Błyskawica Lucień 5:2
Bramki: P. Dudkiewicz 2, M. Zieliński, K. Janik

Kujawianka Izbica Kujawska - Górnik Konin 1:2 (0:1)
Bramki: zawodnik testowany (55) - Krzyżanowski (32), Kowalski (74)

Lubienianka - Ostrovia Ostrowy 3:3 (0:3)
Bramki: Rafał Zbonikowski 2, Robert Dekrewicz (karny).

Unia Leszcze - Lech Dobre 3:1
Bramki: Krzysztof Zientara, Paweł Dadzibóg, Dawid Dadzibóg - Rafał Nitkowski.

Węgrowianka Węgrowo - Pogoń Gardeja 1:0
Bramka: Paweł Malicki.

WSG/KKP II Bydgoszcz - Zjednoczeni Kaczory 1:1 (0:0)
Bramka dla WSG/KKP II: Monika Kaźmierczak.

Cukrownik Fabianki - MGKS Lubraniec 4:1

Victoria Smólnik - Wisła Dobrzyń 1:4
Bramki: Piotr Janowski - Opalczewski 3, testowany.

Start II Warlubie - Victoria Koronowo 0:4
Bramki: Piotr Miś (dwie), Mateusz Chrzanowski, Krystian Uczniak.

Mień Lipno - Cukrownik Fabianki 4:0 - czwartek
Bramki: Krzysztof Szychulski (dwie), Jarosław Kępiński, zawodnik testowany.

WSG/KKP II Bydgoszcz - Spójnia Białe Błota 8:0 (3:0) - środa
Bramki: Wiktoria Warszawska (pięć), Paulina Wierzbowska (dwie), Elwira Głuszczyk.

Znasz wyników/terminy innych sparingów? Daj nam znać
e-mail - marcin.golembiewski@polskapress.pl
tel. 519 503 679

UKS SMS Włocławek - Sadownik Waganiec (mecz przełożony na wtorek, g. 17)

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3