https://pomorska.pl
reklama
Pasek artykułowy - wybory

Spotkanie z dziennikarką Justyną Kopińską w sępoleńskiej bibliotece

Sandra Szymańska
W Sępólnie Krajeńskim będzie spotkanie autorskie z Justyną Kopińską
W Sępólnie Krajeńskim będzie spotkanie autorskie z Justyną Kopińską Przemysław Świderski
Dziennikarka, socjolożka i reportażystka, Justyna Kopińska, zagości w murach Biblioteki Publicznej w Sępólnie. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 18 października, o godzinie 17.

Zobacz wideo: W Bydgoszczy trwają zdjęcia do filmu „Magiczny kwiat paproci”

Justyna Kopińska to wielokrotnie nagradzana dziennikarka. Jej życiowe motto brzmi: „Dziennikarstwo to dla mnie oddanie głosu tym, którzy na co dzień go nie mają”.

– Najsłynniejsze jej książki, to wydana w 2015 roku „Czy Bóg wybaczy siostrze Bernadecie”, gdzie opisuje system kar stosowanych w zakonie prowadzonym od dawna przez siostry w Zabrzu. Rok później zbiór reportaży „Polska odwraca oczy”, dwa lata później książka „Z nienawiści do kobiet” i ostatnia, najnowsza „Obłęd”, w której opisuje sytuację osób psychicznie chorych znajdujących się w polskich szpitalach – zapowiada Grażyna Kędzierska, dyrektorka Biblioteki Publicznej w Sępólnie.

Wstęp na spotkanie z autorką jest bezpłatny.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska