Stal Grudziądz pokonała Stoczniowca Gdańsk. Jest na 5. miejscu w tabeli II ligi

Redakcja
Zrehabilitowała się Stal Grudziądz po porażce z Espadonem Szczecin II i pokonała w swojej hali Stoczniowca Gdańsk Maryla Rzeszut
II-ligowa, grudziądzka drużyna musiała się rozkręcić, by wygrać ten mecz. Po słabym, pierwszym secie, siatkarze Stali nabrali wiatru w żagle i w swojej hali wygrali ze Stoczniowcem Gdańsk.

STAL GRUDZIĄDZ - STOCZNIOWIEC GDAŃSK 3:1 (13:25, 25:20, 25:23, 25:20)

Zawodnicy z Wybrzeża rozpoczęli w Mniszek Arenie walkę z dużym animuszem. Zdołali wygrać pierwszego seta do 13. W kolejnych setach gospodarze już nie pozwolili gościom zwyciężać i Stal Grudziądz wygrała 3:1 mecz w 2. kolejce nowego sezonu.
Awansowała na 5. miejsce w tabeli Grupy 1 (na 10 drużyn).

Liderem jest drużyna LUKS Wilki Wilczyn.

Pozostałe wyniki 2. kolejki w II lidze siatkówki mężczyzn:
Womix NTS Trójka Nakło-Olimpia Sulęcin0:3 (27:29, 23:25, 23:25)
LO MS Świnoujście - Trefl Lębork 3:2 (18:25, 23:25, 25:22, 25:18, 17:15)
UKS OPP Powiat Kołobrzeski Kołobrzeg-GBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz 1:3 (20:25, 21:25, 25:19, 24:26)
LUKS Wilki Wilczyn - KS Espadon Szczecin3:0 (25:17, 25:19, 26:24)