Sukcesy włocławskich tancerzy Born2dance w Bydgoszczy [wideo]

MG
Grupa FUN z instruktorką Eweliną Winczewską, która w konkurencji mini-formacji Hip-Hop do lat 11 zajęła drugie miejsce
W hali sportowej Zespołu Szkół nr 28 w Bydgoszczy odbył się V Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Bydgoskie Rytmy 2010.

W zawodach wystąpiło kilkaset tancerzy z całej Polski. Turniej oceniała pięciobowa elita jurorów wśród których znalazła się Anna Jujka, znana z programu YOU CAN DANCE. Bardzo dobrze zaprezentowali się włocławscy tancerze ze szkoły Born2dance, którzy wywalczyli dziesięć pucharów.

Na najwyższym stopniu podium stanęły Zuzanna Wiśniewska i Klaudia Capała (duet hip hop). Druga była Luiza Pyla (solo dorośli) oraz drugie pozycje zajęły: grupy Fun dzieci (hip hop) i FUN (mini senior). Na trzecich pozycjach sklasyfikowano Julię Radzikowską (solo disco), Magdaleną Morawską (solo dorośli), Monikę Sztubeckę i Paulinę Szymkowską (duet dorośli) oraz grupy FUN (dzieci mini, junior i dzieci formacja).