Agnieszka Woźniak-Starak z Warszawy przeniosła się do swojej posiadłości w Konstancinie już na początku pandemii. Jak mieszka? Zobaczcie prywatne zdjęcia Agnieszki Woźniak-Starak.Szczegóły i zdjęcia w dalszej części galerii >>>Sylwia Dąbrowa
Agnieszka Woźniak-Starak z Warszawy przeniosła się do swojej posiadłości w Konstancinie już na początku pandemii. Jak mieszka? Zobaczcie prywatne zdjęcia Agnieszki Woźniak-Starak.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji.
Zaloguj się lub załóż konto
Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.