1 z 22
Przewijaj galerię w dół
W języku polskim jest sporo imion, które uważane są za...
fot. unsplash.com

W języku polskim jest sporo imion, które uważane są za królewskie. Niegdyś nadawano je w rodzinach królewskich, a dziś wracają do łask. Królewskie imiona są unikatowe, pięknie brzmią i niosą za sobą wyjątkowe znaczenie - mogą oznaczać przyszłe bogactwo, potęgę, władzę i siłę. Być może nie wiesz, że właśnie Twoje imię jest królewskie! Poznaj teraz w naszej galerii najpiękniejsze imiona >>>>>

2 z 22
PATRYCJA...
fot. unsplash.com

PATRYCJA
Imię żeńskie pochodzenia łacińskiego, żeński odpowiednik męskich imion Patrycjusz, Patrycy, Patryk - oznacza "szlachetnie urodzona, patrycjuszowska". Kobiety o tym imieniu kochają nade wszystko rodzinę, dom, dzieci, angażują się również w działalność społeczną lub charytatywną. Śmiało kroczy przez życie, często przejmuje inicjatywę, jest lojalna wobec swoich przyjaciół, choć czasami im matkuje.

3 z 22
OSKAR...
fot. unsplash.com

OSKAR
Oskar to imię męskie pochodzenia germańskiego oznaczające "bożą włócznię" czy "włócznię boga" lub iryjskiego, gdzie oznaczało "przyjaciela jeleni". Imię to nosili m.in. królowie Szwecji. Oskar to osoba analityczna, nie lubiąca zmian, nieco nieśmiała ale jednocześnie obdarzona poczuciem humoru i lubiana.

4 z 22
JULIA...
fot. unsplash.com

JULIA
Julia to imię żeńskie powstałe w starożytnym Rzymie jako przydomek od nazwy rodowej Julii - od znanego rodu rzymskiego Juliusów -znaczące "mimoza wstydliwa", "burza", "kobieta z rodu Julii". Julia jest kobietą pewną siebie, pełną optymizmu, wzbudzającą sympatię, uczynną i miłą. Jest kochającą żoną i fantastyczną mamą. Przebywanie w domu i opieka nad bliskimi sprawia jej radość.

Pozostało jeszcze 17 zdjęć.
Przewijaj aby przejść do kolejnej strony galerii.

Polecamy

Pożar  domu w powiecie chełmińskim. Straty będą duże. Mamy zdjęcia

Pożar domu w powiecie chełmińskim. Straty będą duże. Mamy zdjęcia

Anwil - Arriva Polski Cukier 1:0. Obrona, bloki i fenomenalna druga połowa faworyta

Anwil - Arriva Polski Cukier 1:0. Obrona, bloki i fenomenalna druga połowa faworyta

Nadzieja dla pałacu w Samostrzelu. Nowi właściciele planują inwestycje

Nadzieja dla pałacu w Samostrzelu. Nowi właściciele planują inwestycje

Zobacz również

Wiec Sławomira Mentzena w Toruniu. Deszcz nie odstraszył tłumu

Wiec Sławomira Mentzena w Toruniu. Deszcz nie odstraszył tłumu

Polskie sztandary nad Berlinem. Wyjątkowa wystawa w bydgoskim muzeum - zobacz zdjęcia

Polskie sztandary nad Berlinem. Wyjątkowa wystawa w bydgoskim muzeum - zobacz zdjęcia