https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Taksówkarze walczą z Uberem, a ten wprowadza kolejne usługi

Maciej Badowski AIP
W momencie startu UberBOAT będzie oferował dwie funkcje.
W momencie startu UberBOAT będzie oferował dwie funkcje. materiały prasowe
Uber ogłosił w Chorwacji uruchomienie usługi UberBOAT, umożliwiającej wynajęcie łodzi motorowej. To pierwsze na świecie uruchomienie UberBOAT jako stałej usługi. Usprawni ona transport na chorwackim wybrzeżu i wzbogaci lokalną ofertę turystyczną już od 26 czerwca.

W momencie startu UberBOAT będzie oferował dwie funkcje. Podstawową usługą będzie transport w dowolną stronę pomiędzy Splitem lub Divulje (lotniskiem w Splicie), a Hvarem. Dodatkowo, pasażerowie UberBOAT będą mieli możliwość zamówienia łodzi na trwający cały dzień lub pół dnia rejs turystyczny. Ta usługa będzie dostępna w Splicie, Hvarze oraz Dubrowniku.

- Ideą Ubera jest możliwość zarezerwowania przejazdu za pomocą jednego kliknięcia. Bardzo się cieszymy, że mamy możliwość przeniesienia jej na nowy poziom. UberBOAT zapewni turystom i mieszkańcom nowy sposób odkrywania chorwackiego wybrzeża umożliwiając wyjątkowy rejs wokół Splitu, Hvaru i Dubrownika. Jesteśmy przekonani, że ta usługa przełoży się na wzrost liczby podróżujących na wyspy oraz przyczyni się do rozwoju chorwackiej branży turystycznej – komentuje Davor Tremac, Dyrektor Generalny Ubera w Chorwacji.

OBEJRZYJ WIDEO:
Co drugi Polak planuje w tym roku wyjechać na wakacje

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

j
jurix
austriacy poradzili sobie z tym zlodziejem zawiesza dzialalnosc na terenie austri
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska