MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Ten produkt został wycofany ze sklepów Biedronka w całej Polsce! Wyrzuć lub zwróć do sklepu - prosi Biedronka

OPRAC.:
Magdalena Walczak-Grudzka
Magdalena Walczak-Grudzka
Biedronka opublikowała ważny komunikat dla klientów o wycofaniu ze sklepów w całej Polsce produktu. - Osoby, które zakupiły produkt, proszone są o jego wyrzucenie lub zwrócenie do najbliższego sklepu. Produktu nie należy spożywać - ostrzega Biedronka.
Biedronka opublikowała ważny komunikat dla klientów o wycofaniu ze sklepów w całej Polsce produktu. - Osoby, które zakupiły produkt, proszone są o jego wyrzucenie lub zwrócenie do najbliższego sklepu. Produktu nie należy spożywać - ostrzega Biedronka. Jakub Steinborn
Sieć Biedronka na swojej stronie internetowej opublikowała nowe ostrzeżenie. To komunikat Good Food Products SP. z o o. o wycofaniu ze sklepów w całej Polsce produktu. Produktu nie należy spożywać! - Osoby, które zakupiły produkt, proszone są o jego wyrzucenie lub zwrócenie do najbliższego sklepu - informuje w nowym komunikacie Biedronka. Każdy, kto zakupił wycofany produkt, może go zwrócić do sklepu Biedronka, aby otrzymać zwrot pieniędzy. Czytaj więcej!

Biedronka wycofuje produkt ze sklepów

Biedronka opublikowała ważne ostrzeżenie dla klientów. To komunikat Good Food Products SP. z o o. dotyczący wycofania ze sklepów w całej Polsce partii produktu.

Zobacz: Takie wypłacanie pieniędzy z bankomatu to błąd! W ten sposób można stracić pieniądze

Jak czytamy na stronie internetowej sieci Biedronka, firma podjęła decyzję o wycofaniu następującego produktu:

  • Solone Wafle Kukurydziane 105 g Data minimalnej trwałości/nr partii - 2023-12-15, 2023-12-17 EAN: 5900125001836
  • Solone Wafle Kukurydziane 35 g Data minimalnej trwałości/nr partii - 2023-12-16 EAN: 5900125005643
  • Pano Wafle Cienkie Kukurydziane z Kaszą Jaglaną i Pieprzem, 105g Data minimalnej trwałości/nr partii - 2023-12-16 EAN: 5900125008750
  • Pano Wafle Cienkie Kukurydziane z solą morską, 105g Data minimalnej trwałości/nr partii - 2023-12-17 EAN: 5900125008743

Pilny komunikat dla klientów Biedronki - ten produkt Biedronka wycofuje ze sprzedaży

Sieć sklepów Biedronka wycofuje z oferty określonych partii wafli ze względu na zastosowanie składnika - kukurydzy, w którym stwierdzono niedozwoloną obecność środka ochrony roślin - chlorpiryfosu. Jak informuje klientów UOKiK oraz producent - Good Food Products SP. z o o. - wymienionych produktów nie należy spożywać.

Osoby, które zakupiły produkt, proszone są o jego wyrzucenie lub zwrócenie do najbliższego sklepu, w którym produkt został zakupiony - przekazała sieć Biedronka w komunikacie firmy Good Food Products SP. z o o. na stronie internetowej.

Główny Inspektor Sanitarny został poinformowany o prowadzonym przez firmę Good Food Products Sp. z o.o., ul. Szumin 15, 62-080 Tarnowo Podgórne, wycofaniu wyprodukowanych przez nią partii wafli, ze względu na zastosowanie w ich produkcji składnika, w którym stwierdzono śladową obecność niedozwolonego środka ochrony roślin. Ze względów ostrożnościowych i w celu ochrony zdrowia konsumentów, producent wafli - Good Food Product Sp. z o.o. - podjął decyzję o wycofaniu z rynku partii produktów, w których wykryto obecność tego pestycydu - czytamy w komunikacie na stronie UOKiK.

Spółka Good Food Product Sp. z o. o. rozpoczęła proces wycofywania wyżej wskazanych partii produktów. Poinformowano odbiorców o zaistniałej sytuacji i konieczności wycofania ww. partii wafli.

Jeronimo Martins Polska S.A. wycofuje ww. partie marki własnej. Sieć poinformowała klientów o możliwości zwrotu towarów.

Organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej monitorują proces wycofania kwestionowanych partii wafli.

Producent artykułu, firma Good Food Products SP. z o o., poinformował, że decyzja o wycofaniu produktu została podjęta "w związku ze stwierdzoną niezgodnością - wykryciem śladowych ilości pestycydów". Podjęte działania mają charakter prewencyjny, służą zminimalizowaniu potencjalnego ryzyka dla zdrowia Konsumentów - czytamy w oświadczaniu.

Klienci, którzy zwrócą wycofany produkt wraz z opakowaniem (konieczne do identyfikacji daty ważności) mogą liczyć na zwrot kosztów zakupu. Firma przeprasza za "wszelkie niedogodności związane z zaistniałą sytuacją" i - jak zapewnia - "dobro Konsumentów jest absolutnym priorytetem.

Pełne komunikaty o wycofanym produkcie na stronie Biedronki - KLIKNIJ TUTAJ

Alarm w sklepach w całej Polsce po decyzjach GIS. Te produkty zostały wycofane z obrotu z Biedronki, Lidla i innych

Te produkty zostały wycofane ze sklepów. Główny Inspektorat Sanitarny wydał kolejne ostrzeżenia, dotyczące wycofania z obrotu niektórych produktów ze sklepów. Uważaj, niektóre towary nie nadają się do spożycia. Jeśli masz je już w swoim domu, to zwróć je do sklepu. Wyniki kontroli pracowników GIS zostały opublikowane i wiemy, których produktów nie wolno spożywać i kupować. Zobacz, jakie towary zostały wycofane ze sklepowych półek w poniższej galerii:

Czytaj też:
10 złotych za wypłatę gotówki z bankomatu to nie żart. Takie są teraz opłaty i prowizje w bankomatach
Tak złodzieje oznaczają mieszkania, które chcą okraść. W maju 2023 roku doszło do kolejnych akcji
Takie sztuczki stosują teraz supermarkety. Tak sklepy oszukują klientów, by kupowali więcej

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

NBP nowy do 14.07

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska