TKH Nesta znowu przegrywa do zera

Kolejny fatalny występ TKH Nesty. Torunianie w drugim meczu z rzędu nie strzelili nawet gola.

KH SANOK - TKH NESTA 3:0 (2:0, 1:0, 0:0)

Bramki: Ćwikła (5.), Kostecki (8.), Strzyżowski (33.)
TKH: Plaskiewicz - Koseda, Buril, Bomastek, Porthen, Dołęga - Cychowski, Kubat, Koivisto, Dzięgiel, Kuchnicki - Lidtke, Porębski, Minge, Winiarski, Jastrzębski - Pietras, Chrzanowski, Chyliński

Torunianie jechali ze sporymi nadziejami do Sanoka. Gospodarze jednak już po pierwszej tercji prowadzili 2:0. Podopieczni Tomasza Rutkowskiego byli bezradni nawet w sytuacjach przewagi liczebnej. Nieliczne okazje do strzelenia bramki mieli Jarosław Dołęga i Arto Koivisto, ale nie potrafili pokonać sanockiego bramkarza Łukasza Jańca. Gospodarze mogli wygrać jeszcze wyżej, ale w 56. minucie Michał Plaskiewicz obronił rzut karny.

W innych meczach: JKH Jastrzębie - GKS Tychy 3:4 (karne), awansem: KTH Krynica - Stoczniowiec 2:3 (dogr.)