Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

To będzie I Konferencja Edukacyjna "Współpraca rodzi różnorodność" w Inowrocławiu

red
Migawka z pierwszej Nocy Belfrów w Tucznie. Ta niecodzienna inicjatywa skierowana była do nauczycieli, którzy chcą się podzielić z innymi sprawdzonymi pomysłami edukacyjnymi, dobrymi radami wychowawczymi, swoimi spostrzeżeniami i wrażeniami
Migawka z pierwszej Nocy Belfrów w Tucznie. Ta niecodzienna inicjatywa skierowana była do nauczycieli, którzy chcą się podzielić z innymi sprawdzonymi pomysłami edukacyjnymi, dobrymi radami wychowawczymi, swoimi spostrzeżeniami i wrażeniami Archiwum
Iwona Brocka i Aleksandra Deolecka - Geppert oraz Ambasadorki Wiosny Edukacji: Monika Szulkowska, Magda Krajewska, Danuta Kaczmarowska oraz Beata Gwizdała zapraszają na I Konferencję Edukacyjną "Współpraca rodzi różnorodność", która odbędzie się 3 grudnia 2022 roku w Szkole Podstawowej nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Inowrocławiu przy ul. Daszyńskiego 29.

Smaki Kujaw i Pomorza - Sezon 4 odcinek 35

od 16 lat

Na konferencji wystąpią prelegenci z całej Polski, którzy podzielą się wiedzą i umiejętnościami z wielu dziedzin. Prelekcje swoje zaprezentują:

  • Przemysław Staroń - psycholog, wykładowca, trener i edukator, autor bestsellerowej serii "Szkoła bohaterek i bohaterów". Temat prelekcji: "To, co mówisz o sobie, mówisz o innych, czyli o kamieniach milowych w komunikacji".
  • Marta Młyńska - germanistka, trenerka, szkoleniowczyni, edukatorka, coachka, twórczyni kreatywnych warsztatów i szkoleń, wykładowczyni. Temat prelekcji: "Kocham siebie zawsze czyli jak zadbać o siebie aby zadbać też o innych"
  • Oktawia Gorzeńska - autorka książki "Projekt zmiana - od frustracji do satysfakcji z pracy w szkole - warsztatownik", absolwentka Leadership Academy for Poland. Temat: "Dlaczego i jak warto realizować własny #projektzmiana- o ważnej roli nauczyciela, - o sprawczości, którą warto pielęgnować u siebie i u swoich uczennic i uczniów, - o tym, jak budować warsztat nauczycielskiej pracy w świecie zmian"
  • Agata Karolczyk - Kozyra - dyrektor oraz dyplomowana nauczycielka języka polskiego w I Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Tomasza Zana we Wschowie, trenerka, szkoleniowiec i edukatorka. TEMAT PRELEKCJI: "Nie pozwól sobie podciąć skrzydeł! Pokonaj początki wypalenia zawodowego"
  • Agata Sieńczak - absolwentka Wydziału Humanistycznego na Uniwersytecie Zielonogórskim i Wydziału Pedagogicznego na Uniwersytecie Warszawskim, polonistka, nauczycielka przyrody i edukatorka seksualna. TEMAT PRELEKCJI: "Czucie i wiara czy szkiełko i oko? O sposobach kształtowania świadomości ekologicznej".
  • Łukasz Oliwkowski - doktor nauk humanistycznych - lemologa, nauczyciel dyplomowany języka polskiego w III Liceum Ogólnokształcącym w Inowrocławiu. TEMAT PRELEKCJI: Znajomość własnej przestrzeni jako sposób na przekraczanie granic – nie tylko w edukacji
  • Kamila Thomas-Dąbrzał - nauczycielka języka angielskiego i informatyki w Szkole Podstawowej nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zygmunta Wilkońskiego w Inowrocławiu, etwinnerka od wielu lat związana z Programem eTwinning, której projekty uzyskiwały Krajową Odznakę Jakości. Temat prelekcji: "Tikowe metody aktywizujące leniwców na wszystkich przedmiotach".
  • Justyna Koszowska - dyplomowana nauczycielka języka niemieckiego i geografii, nauczycielka biblioteki, od 2007 organizuje polsko – niemieckie wymiany młodzieży z zaprzyjaźnioną szkołą w Scharnebeck. Temat prelekcji: "Pierwsza pomoc dla nauczyciela".
  • Monika Szulkowska - dyplomowana nauczycielka języka polskiego, angielskiego, plastyki i techniki, oligofrenopedagożka oraz certyfikowany trenerka umiejętności społecznych. TEMAT PRELEKCJI: "Aspik w klasie neurotypowej oczami nauczycielki i matki, czyli jak pomóc dziecku z ZA zafunkcjonować w klasie neurotypowej ( wraz z krótką refleksją o szkole dziecka z ZA ucznia)"
  • Beata Gwizdała - nauczycielka języka polskiego i dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Kamieniu Krajeńskim, absolwentka polonistyki Wyższej Szkole Pedagogicznej w Bydgoszczy, logopedka, doradczyni zawodowa, coachem i trenerka osób dorosłych, informatyk oraz pedagog opiekuńczo – wychowawczym. Temat: "Rozmowy kuluarowe na temat oceniania bez ocen w duchu filozofii daltońskiej"
  • Magdalena Krajewska - nauczycielka języka polskiego w Zespole Placówek Oświatowych w Tucznie, oligofrenopedagog, ekspertka Fundacji Plan daltoński i ambasadorka Wiosny Edukacji. Temat: "Rozmowy kuluarowe na temat oceniania bez ocen w duchu filozofii daltońskiej".

Podczas tego ważnego edukacyjnego spotkania prof. Roman Leppert poprowadzi debatę na temat znaczenia szkoły i edukacji w XXI wieku. W debacie wezmą udział m. in. uczniowie, nauczyciele i rodzice.

Link do zapisów tutaj

Warunkiem zapisów jest wypełnienie deklaracji online oraz wpłata kwoty 50 zł za bilet wstępu na konto Stowarzyszenia "Tuczno, moje małe Kujawy" - numer konta: 32 8142 1059 0617 5906 2000 0001 z dopiskiem: imię i nazwisko, udział w konferencji "Współpraca rodzi różnorodność".

Podczas konferencji przewidujemy przerwy kawowe na rozmowy kuluarowe oraz instaspot, gdzie będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Każdy uczestnik konferencji otrzyma certyfikat oraz materiały pokonferencyjne. Będzie możliwość rozmowy z prelegentami.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska