5 z 9
Przyjmując średnią cenę pszenicy 1313 zł, możemy kupić 375...
fot. pixabay.com

Ile chleba kupisz za tonę pszenicy?

Przyjmując średnią cenę pszenicy 1313 zł, możemy kupić 375 bochenków chleba pszennego po 3,50 zł.

6 z 9
Robot sprzątający, który odkurza sam? Ceny w sklepach z...
fot. pixabay.com

Odkurzacz wart pszenicy

Robot sprzątający, który odkurza sam? Ceny w sklepach z elektroniką są bardzo zróżnicowane od niespełna 400 zł do ponad 5 tys.

Takich najtańszych za 380 zł kupimy 3 i jeszcze zostanie nam na inne zakupy.

7 z 9
Podstawową lodówkę o wysokości 144 cm, o pojemności 170 l...

Lodówka za pszenicę

Podstawową lodówkę o wysokości 144 cm, o pojemności 170 l chłodziarka i nieco ponad 40 l zamrażarka kupimy za ok. 1,1 tys. zł. Na lodówkę wyżej klasy potrzeba już 2 ton pszenicy, a nawet więcej.

8 z 9
Nie wyobrażasz sobie dnia bez kawy? Jeśli przyjmiemy, że...
fot. pixabay.com

Kawa mielona za pszenicę

Nie wyobrażasz sobie dnia bez kawy? Jeśli przyjmiemy, że opakowanie 500 g kawy mielonej kosztuje 16 zł, to za równowartość tony pszenicy kupimy 82 opakowania.

Przewijaj aby przejść do kolejnej strony galerii.

Polecamy

Ekspert z USA: budowa komputera kwantowego to ogromna inwestycja. Ale jest kluczowa

Ekspert z USA: budowa komputera kwantowego to ogromna inwestycja. Ale jest kluczowa

Co za odpowiedź Twardych Pierników! Anwil znokautowany w Arenie Toruń

Co za odpowiedź Twardych Pierników! Anwil znokautowany w Arenie Toruń

Uczennice ze Stęszewa nie miały sobie równych w finale Akademii Młodego Ratownika

Uczennice ze Stęszewa nie miały sobie równych w finale Akademii Młodego Ratownika

Zobacz również

W Nakle śpiewano i tańczono „O krajeńską gąskę”. Na scenie ponad 250 dzieci

W Nakle śpiewano i tańczono „O krajeńską gąskę”. Na scenie ponad 250 dzieci

Uczennice ze Stęszewa nie miały sobie równych w finale Akademii Młodego Ratownika

Uczennice ze Stęszewa nie miały sobie równych w finale Akademii Młodego Ratownika