Są jeszcze miejsca na dwa spotkania organizowane przez Fundację Nie Tylko Matka Polka w ramach miesiąca walki z rakiem piersi.
Pierwsze z nich zaplanowano na sobotę, 9 października. O psychologii biustu będzie opowiadała edukatorka seksualna, Maria Fronczek. Ginekolog, Lech Mizarewicz wyjaśni, czego pacjentki powinny oczekiwać po badaniu w gabinecie lekarskim.
Tydzień później, 16 października, specjalistka od biustonoszy, Ewa Rybak wyjaśni, jak dobrze dobrać bieliznę. Będzie też pokaz i koncert Sławomira Łopuszyńskiego.
Oba spotkania odbędą się w toruńskim Klubie Biblioteka przy ul. Żeglarskiej 31. Początek o godz. 18.
Chętni do udziału (16 października mile widziani są także panowie) mogą zgłaszać się mailowo: [email protected] lub telefonicznie: 724317943.