Totolotek Puchar Polski. Znamy PARY 1/32 finału! Hity w...

    Totolotek Puchar Polski. Znamy PARY 1/32 finału! Hity w Krakowie, Łodzi i Kielcach

    DW

    Gol24

    Aktualizacja:

    Gol24

    Totolotek Puchar Polski. Znamy PARY 1/32 finału!
    1/2
    przejdź do galerii

    Totolotek Puchar Polski. Znamy PARY 1/32 finału!

    Totolotek Puchar Polski. We wtorek po godz. 12 poznaliśmy WSZYSTKIE pary I rundy nowej edycji "Pucharu Tysiąca Drużyn". Nowe zasady pozwalające na dowolną kombinację losowania pozwoliły na obejrzenie kilku ciekawych pojedynków już na samym początku zmagań. Najciekawiej zapowiadają się mecze m.in. Cracovii z Jagiellonią Białystok, Widzewa ze Śląskiem Wrocław i Zagłębia Lubin z Koroną Kielce.
    Poznaliśmy wszystkie pary 1/32 finału Pucharu Polski. Jako pierwsi swoich rywali poznali tegoroczni pucharowicze. Los był łaskawy dla Lechii Gdańsk i Piasta Gliwice. Mistrz Polski wybierze się do Skierniewic na mecz z miejscową Unią, natomiast gdańszczanie mają bardzo bliski wyjazd - udadzą do Wejherowa na mecz z Gryfem. Nieco gorzej ma Legia Warszawa, która będzie podejmowana przez Puszczę Niepołomice. Najtrudniej będzie miała Cracovia, ponieważ do Krakowa przyjedzie były zespół Michała Probierza, Jagiellonia Białystok.

    Lider PKO Ekstraklasy Śląsk Wrocław również nie miał łatwo w losowaniu.
    WKS pojedzie do Łodzi na mecz z Widzewem, gdzie w barwach łodzian strzela gole były napastnik Śląska, Marcin Robak. Drugi klub z Łodzi, ŁKS trafił na spadkowicza z Ekstraklasy, Zagłębie Sosnowiec.

    Równie ciekawie zapowiada się starcie Chrobrego Głogów z Lechem Poznań. W Głogowie trenerem jest bowiem Ivan Djurdjević, którego w Poznaniu bardzo szybko pożegnano. Z pewnością będzie to dla szkoleniowca idealna szansa, by pokazać, że włodarze Kolejorza pospieszyli się z zeszłoroczną decyzją.

    WYNIKI LOSOWANIA 1/32 finału Pucharu Polski

    • Unia Skierniewice - Piast Gliwice
    • Puszcza Niepołomice - Legia Warszawa
    • Cracovia - Jagiellonia Białystok
    • Gryf Wejherowo - Lechia Gdańsk
    • Ruch Chorzów - Stomil Olsztyn
    • Odra Opole - Arka Gdynia
    • Pogoń Siedlce - Podbeskidzie Bielsko-Biała
    • Chemik Police - Stal Stalowa Wola
    • GKS 1962 Jastrzębie - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
    • Zagłębie II Lubin - Miedź Legnica
    • Rekord Bielsko-Biała - Concordia Elbląg
    • Legia II Warszawa - Wigry Suwałki
    • Elana Toruń - Radomiak Radom
    • Chełmianka Chełm - Znicz Pruszków
    • Błękitni Stargard - Wisła Kraków
    • Chojniczanka Chojnice - Raków Częstochowa
    • Stal Rzeszów - Pogoń Szczecin
    • KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Sandecja Nowy Sącz
    • GKS Katowice - Warta Poznań
    • Gryf Słupsk - Górnik Łęczna
    • Widzew Łódź - Śląsk Wrocław
    • Hutnik Kraków - Resovia
    • Chemik Moderator Bydgoszcz - Wisła Płock
    • Stal Brzeg - Olimpia Elbląg
    • Stilon Gorzów Wielkopolski - Olimpia Zambrów
    • Chrobry Głogów - Lech Poznań
    • Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź
    • GKS Bełchatów - GKS Tychy
    • Garbarnia Kraków - Bytovia Bytów
    • Polonia Środa Wlkp. - Górnik Zabrze
    • Korona Kielce - Zagłębie Lubin
    • Olimpia Grudziądz - Stal Mielec


    Mecze (bez rewanżów) zaplanowano na 24, 25 i 26 września 2019 roku.

    PUCHAR POLSKI w GOL24


    Więcej o PUCHARZE POLSKI - newsy, wyniki, terminarz, drabinka



    Czytaj treści premium w Gazecie Pomorskiej Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Aktualności sportowe

    Terminarz rozgrywek

    Brak danych
    Poniedziałek, 16 września 2019
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 5. kolejka 14.09.201915.09.2019
    18:30 Ursus Warszawa U-17 -:- Legia Warszawa U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa B, 5. kolejka 14.09.201916.09.2019
    14:00 Lechia Gdańsk U-15 5:2 AP Pogoń Szczecin U-15
    — Piłka nożna, — Liga angielska, 5. kolejka 13.09.201915.09.2019
    21:00 Aston Villa -:- West Ham United
    — Piłka nożna, — Ekstraklasa, 8. kolejka 13.09.201915.09.2019
    18:00 Cracovia -:- Piast Gliwice
    — Piłka nożna, — Liga włoska, 3. kolejka 14.09.201916.09.2019
    20:45 Torino FC -:- US Lecce
    Wtorek, 17 września 2019
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Kraków/Kraków - iV runda 11.09.201911.09.2019
    Orzeł Bębło -:- Proszowianka Proszowice
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Nowy Sącz/Nowy Sącz - IV runda 11.09.201911.09.2019
    16:30 ULKS Korzenna -:- Dunajec Nowy Sącz
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Nowy Sącz/Podhale - III runda 04.09.201911.09.2019
    Skalni Zaskale -:- Jordan Jordanów
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa C, 2. kolejka 24.08.201904.09.2019
    17:00 Śląsk Wrocław U-15 -:- Rozwój Katowice U-15
    — Piłka nożna, — Liga Mistrzów, Grupa E
    21:00 Red Bull Salzburg -:- KRC Genk
    21:00 SSC Napoli -:- Liverpool FC
    — Piłka nożna, — Liga Mistrzów, Grupa F
    18:55 Inter Mediolan -:- Slavia Praga
    21:00 Borussia Dortmund -:- FC Barcelona
    — Piłka nożna, — Liga Mistrzów, Grupa G
    18:55 Olympique Lyon -:- Zenit Sankt Petersburg
    21:00 Benfica Lizbona -:- RB Lipsk
    — Piłka nożna, — Liga Mistrzów, Grupa H
    21:00 Ajax Amsterdam -:- OSC Lille
    21:00 Chelsea Londyn -:- Valencia CF
    Środa, 18 września 2019
    — Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 8. kolejka 07.09.201908.09.2019
    19:00 Olimpia Grudziądz -:- Bruk-Bet Termalica Nieciecza
    19:00 Stal Mielec -:- GKS Tychy
    19:30 Podbeskidzie Bielsko-Biała -:- Miedź Legnica
    20:00 Warta Poznań -:- Odra Opole
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz - III runda 11.09.201911.09.2019
    Cukrownik Tuczno -:- Cuiavia Inowrocław
    Rawys Raciąż -:- Polonia Bydgoszcz
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: lubelski, Chełm - III runda 18.09.201918.09.2019
    16:00 Chełmska Husaria Chełm -:- Astra Leśniowice
    16:00 Granica Dorohusk -:- Victoria Żmudź
    16:00 Hutnik Dubeczno -:- Unia Rejowiec
    16:00 Ogniwo Wierzbica -:- Bug Hanna
    16:00 Spółdzielca Siedliszcze -:- Sparta Rejowiec Fabryczny
    16:00 Start Krasnystaw -:- Włodawianka Włodawa
    16:00 Unia Białopole -:- Kłos Chełm
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Kraków/Olkusz - III runda 11.09.201911.09.2019
    17:00 Prądnik Sułoszowa -:- Unia Jaroszowiec
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Kraków/Kraków - iV runda 11.09.201911.09.2019
    TS Węgrzce -:- Grębałowianka Kraków
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Nowy Sącz/Podhale - III runda 04.09.201911.09.2019
    Biali Biały Dunajec -:- KS Łapsze Niżne
    Dunajec Ostrowsko -:- Orkan Raba Wyżna
    Lubań Tylmanowa -:- Wiatr Ludźmierz
    Orawa Jabłonka -:- Czarni Czarny Dunajec
    Podhale II Nowy Targ -:- Skawianin Skawa
    Szarotka Rokiciny Podhalańskie -:- Delta Pieniążkowice
    — Piłka nożna, — 2. liga, 8. kolejka 07.09.201908.09.2019
    17:00 Lech II Poznań -:- Górnik Polkowice
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: podkarpackie, Rzeszów-Dębica - I runda 04.09.201911.09.2019
    16:30 Heiro Rzeszów -:- Stal Łańcut
    16:30 Strumyk Malawa -:- Grunwald II Budziwój (Rzeszów)
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: łódzkie, Piotrków Trybunalski - IV runda 03.09.201918.09.2019
    15:30 GKS IV Bełchatów -:- Start Lgota Wielka
    — Piłka nożna, — Ekstraklasa, 4. kolejka 09.08.201912.08.2019
    18:00 Wisła Płock -:- Legia Warszawa
    — Piłka nożna, — Liga Mistrzów, Grupa A
    18:55 Club Brugge -:- Galatasaray Stambuł
    21:00 Paris Saint-Germain -:- Real Madryt
    — Piłka nożna, — Liga Mistrzów, Grupa B
    18:55 Olympiakos Pireus -:- Tottenham Hotspur
    21:00 Bayern Monachium -:- Crvena Zvezda Belgrad
    — Piłka nożna, — Liga Mistrzów, Grupa C
    21:00 Dinamo Zagrzeb -:- Atalanta Bergamo
    21:00 Szachtar Donieck -:- Manchester City
    — Piłka nożna, — Liga Mistrzów, Grupa D
    21:00 Atletico Madryt -:- Juventus Turyn
    21:00 Bayer Leverkusen -:- Lokomotiw Moskwa
    — Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa E 18.09.201912.12.2019
    18:55 CFR Cluj -:- Lazio Rzym
    — Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa G 18.09.201912.12.2019
    21:00 FC Porto -:- Young Boys Berno
    Czwartek, 19 września 2019
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa C, 5. kolejka 11.09.201919.09.2019
    12:00 Stadion Śląski Chorzów U-17 -:- PLUKS Pomologia Prószków U-17
    — Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa A 18.09.201912.12.2019
    18:55 APOEL Nikozja -:- F91 Dudelange
    18:55 Karabach Agdam -:- Sevilla FC
    — Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa B 18.09.201912.12.2019
    18:55 Dynamo Kijów -:- Malmoe FF
    18:55 FC Kopenhaga -:- FC Lugano
    — Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa C 18.09.201912.12.2019
    18:55 FC Basel -:- FK Krasnodar
    18:55 Getafe CF -:- Trabzonspor
    — Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa D 18.09.201912.12.2019
    18:55 LASK Linz -:- Rosenborg BK
    18:55 PSV Eindhoven -:- Sporting Lizbona
    — Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa E 18.09.201912.12.2019
    18:55 Stade Rennais -:- Celtic Glasgow
    — Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa F 18.09.201912.12.2019
    18:55 Eintracht Frankfurt -:- Arsenal Londyn
    18:55 Standard Liege -:- Vitoria Guimaraes
    — Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa G 18.09.201912.12.2019
    21:00 Glasgow Rangers -:- Feyenoord Rotterdam
    — Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa H 18.09.201912.12.2019
    21:00 Espanyol Barcelona -:- Ferencvaros TC
    21:00 Łudogorec Razgrad -:- CSKA Moskwa
    — Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa I 18.09.201912.12.2019
    21:00 KAA Gent -:- AS Saint-Etienne
    21:00 VfL Wolfsburg -:- FK Ołeksandrija
    — Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa J 18.09.201912.12.2019
    21:00 AS Roma -:- Basaksehir
    21:00 Borussia Moenchengladbach -:- AC Wolfsberger
    — Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa K 18.09.201912.12.2019
    21:00 Slovan Bratysława -:- Besiktas Stambuł
    21:00 Wolverhampton Wanderers -:- SC Braga
    — Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa L 18.09.201912.12.2019
    21:00 Manchester United -:- FK Astana
    21:00 Partizan Belgrad -:- AZ Alkmaar
    Piątek, 20 września 2019
    — Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 10. kolejka 21.09.201922.09.2019
    19:47 Wigry Suwałki -:- Stomil Olsztyn
    — Piłka nożna, — 2. liga, 10. kolejka 21.09.201922.09.2019
    20:09 Górnik Łęczna -:- Gryf Wejherowo
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa D, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
    15:30 Górnik Łęczna U-15 -:- KKP Korona Kielce U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa B, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
    14:30 AP Reissa Poznań U-17 -:- Arka Gdynia SI U-17
    — Piłka nożna, — Liga angielska, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
    21:00 Southampton FC -:- AFC Bournemouth
    — Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 5. kolejka 21.09.201922.09.2019
    21:00 Osasuna Pampeluna -:- Real Betis Sewilla
    — Piłka nożna, — Liga francuska, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
    20:45 RC Strasbourg -:- FC Nantes
    — Piłka nożna, — Ekstraklasa, 9. kolejka 20.09.201922.09.2019
    18:00 Piast Gliwice -:- Raków Częstochowa
    20:30 Lech Poznań -:- Jagiellonia Białystok
    — Piłka nożna, — Liga niemiecka, 5. kolejka 21.09.201921.09.2019
    20:30 Schalke 04 Gelsenkirchen -:- FSV Mainz
    — Piłka nożna, — Liga włoska, 4. kolejka 21.09.201923.09.2019
    20:45 Cagliari Calcio -:- Genoa CFC
    Sobota, 21 września 2019
    — Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 10. kolejka 21.09.201922.09.2019
    17:00 Stal Mielec -:- GKS Bełchatów
    18:00 Chojniczanka Chojnice -:- Radomiak Radom
    18:00 Chrobry Głogów -:- Odra Opole
    18:00 Zagłębie Sosnowiec -:- GKS Jastrzębie
    19:10 Sandecja Nowy Sącz -:- Warta Poznań
    20:00 Bruk-Bet Termalica Nieciecza -:- Miedź Legnica
    — Piłka nożna, — 2. liga, 10. kolejka 21.09.201922.09.2019
    15:30 Garbarnia Kraków -:- GKS Katowice
    16:00 Pogoń Siedlce -:- Błękitni Stargard
    16:00 Skra Częstochowa -:- Znicz Pruszków
    16:00 Legionovia Legionowo -:- Stal Stalowa Wola
    17:00 Lech II Poznań -:- Widzew Łódź
    19:00 Górnik Polkowice -:- Elana Toruń
    19:00 Olimpia Elbląg -:- Bytovia Bytów
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 6. kolejka 21.09.201922.09.2019
    Znicz Pruszków U-17 -:- Naki Olsztyn U-17
    15:00 UKS SMS Łódź U-17 -:- Ursus Warszawa U-17
    16:15 MKS Polonia Warszawa U-17 -:- AKS SMS Łódź U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa A, 6. kolejka 21.09.201922.09.2019
    Escola Varsovia U-15 -:- Jagiellonia Białystok U-15
    12:00 Legia Warszawa U-15 -:- MKS Ząbkovia Ząbki U-15
    12:00 UKS SMS Łódź U-15 -:- MKS Polonia Warszawa U-15
    13:30 AP Talent Białystok U-15 -:- ZKS Olimpia Elbląg U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa B, 6. kolejka 21.09.201921.09.2019
    11:00 Warta Poznań U-15 -:- Lech Poznań U-15
    12:00 CWZS Bydgoszcz U-15 -:- UKS LOTOS Gdańsk U-15
    15:00 AP Pogoń Szczecin U-15 -:- Arka Gdynia SI U-15
    16:00 FASE Szczecin U-15 -:- Lechia Gdańsk U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa C, 6. kolejka 21.09.201921.09.2019
    12:00 Miedź Legnica U-15 -:- Piast Gliwice U-15
    12:00 Śląsk Wrocław U-15 -:- Falubaz Zielona Góra U-15
    13:30 Rozwój Katowice U-15 -:- FC Wrocław Academy U-15
    14:30 Zagłębie Lubin U-15 -:- Chrobry Głogów U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa D, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
    14:30 Akademia Piłkarska 21 U-15 -:- AP TOP 54 Biała Podlaska U-15
    16:00 Wisła Kraków U-15 -:- Motor Lublin U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa B, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
    Warta Poznań U-17 -:- Pogoń Szczecin U-17
    12:00 Lech Poznań U-17 -:- Chemik Bydgoszcz U-17
    12:00 Lechia Gdańsk U-17 -:- Arka Gdynia U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa C, 6. kolejka 21.09.201922.09.2019
    Górnik Zabrze U-17 -:- Zagłębie Lubin U-17
    12:00 Śląsk Wrocław U-17 -:- Ruch Chorzów U-17
    15:30 Rozwój Katowice U-17 -:- Stadion Śląski Chorzów U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa D, 6. kolejka 21.09.201922.09.2019
    12:00 AP TOP 54 Biała Podlaska U-17 -:- Karpaty Krosno U-17
    14:00 Korona Kielce U-17 -:- Podgórze Kraków U-17
    14:00 Wisła Kraków U-17 -:- BKS Lublin U-17
    — Piłka nożna, — CLJ, 7. kolejka 21.09.201922.09.2019
    Górnik Zabrze U-18 -:- Jagiellonia Białystok U-18
    12:00 Cracovia U-18 -:- Legia Warszawa U-18
    12:00 Escola Varsovia U-18 -:- Pogoń Szczecin U-18
    12:00 Korona Kielce U-18 -:- Śląsk Wrocław U-18
    12:00 UKS SMS Łódź U-18 -:- Wisła Kraków U-18
    12:00 Zagłębie Lubin U-18 -:- Gwarek Zabrze U-18
    — Piłka nożna, — Liga angielska, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
    13:30 Leicester City -:- Tottenham Hotspur
    16:00 Burnley FC -:- Norwich City
    16:00 Crystal Palace -:- Wolverhampton Wanderers
    16:00 Everton FC -:- Sheffield United
    16:00 Manchester City -:- Watford FC
    18:30 Newcastle United -:- Brighton & Hove Albion
    — Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 5. kolejka 21.09.201922.09.2019
    13:00 Villarreal CF -:- Real Valladolid
    16:00 Levante UD -:- SD Eibar
    18:30 Atletico Madryt -:- Celta Vigo
    21:00 Granada CF -:- FC Barcelona
    — Piłka nożna, — Liga francuska, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
    17:30 Olympique Marsylia -:- Montpellier HSC
    20:00 FC Metz -:- Amiens SC
    20:00 Girondins Bordeaux -:- Stade Brestois
    20:00 Nimes Olympique -:- Toulouse FC
    20:00 OGC Nice -:- Dijon FCO
    20:00 Stade de Reims -:- AS Monaco
    — Piłka nożna, — Ekstraklasa, 9. kolejka 20.09.201922.09.2019
    15:00 ŁKS Łódź -:- Arka Gdynia
    17:30 Lechia Gdańsk -:- Korona Kielce
    20:00 Śląsk Wrocław -:- Zagłębie Lubin
    — Piłka nożna, — Liga niemiecka, 5. kolejka 21.09.201921.09.2019
    15:30 Bayer Leverkusen -:- Union Berlin
    15:30 Bayern Monachium -:- FC Koeln
    15:30 Hertha Berlin -:- SC Paderborn
    15:30 SC Freiburg -:- FC Augsburg
    18:30 Werder Brema -:- RB Lipsk
    — Piłka nożna, — Liga włoska, 4. kolejka 21.09.201923.09.2019
    15:00 Udinese Calcio -:- Brescia Calcio
    18:00 Juventus Turyn -:- Hellas Werona
    20:45 AC Milan -:- Inter Mediolan
    Niedziela, 22 września 2019
    — Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 10. kolejka 21.09.201922.09.2019
    15:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała -:- GKS Tychy
    19:00 Olimpia Grudziądz -:- Puszcza Niepołomice
    — Piłka nożna, — 2. liga, 10. kolejka 21.09.201922.09.2019
    13:05 Stal Rzeszów -:- Resovia
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 6. kolejka 21.09.201922.09.2019
    12:30 Escola Varsovia U-17 -:- Legia Warszawa U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa D, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
    12:00 Sandecja Nowy Sącz U-15 -:- Stal Rzeszów U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa C, 6. kolejka 21.09.201922.09.2019
    16:00 PLUKS Pomologia Prószków U-17 -:- Gwarek Zabrze U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa D, 6. kolejka 21.09.201922.09.2019
    12:00 Stal Mielec U-17 -:- Cracovia U-17
    — Piłka nożna, — CLJ, 7. kolejka 21.09.201922.09.2019
    13:00 Arka Gdynia U-18 -:- Lechia Gdańsk U-18
    15:00 Hutnik Kraków U-18 -:- Lech Poznań U-18
    — Piłka nożna, — Liga angielska, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
    15:00 West Ham United -:- Manchester United
    17:30 Arsenal Londyn -:- Aston Villa
    17:30 Chelsea Londyn -:- Liverpool FC
    — Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 5. kolejka 21.09.201922.09.2019
    12:00 Getafe CF -:- RCD Mallorca
    14:00 Espanyol Barcelona -:- Real Sociedad
    16:00 Valencia CF -:- CD Leganes
    18:30 Athletic Bilbao -:- Deportivo Alaves
    21:00 Sevilla FC -:- Real Madryt
    — Piłka nożna, — Liga francuska, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
    15:00 Stade Rennais -:- OSC Lille
    17:00 Angers SCO -:- AS Saint-Etienne
    21:00 Olympique Lyon -:- Paris Saint-Germain
    — Piłka nożna, — Ekstraklasa, 9. kolejka 20.09.201922.09.2019
    12:30 Wisła Płock -:- Wisła Kraków
    15:00 Pogoń Szczecin -:- Górnik Zabrze
    17:30 Cracovia -:- Legia Warszawa
    — Piłka nożna, — Liga niemiecka, 5. kolejka 21.09.201921.09.2019
    15:30 Borussia Moenchengladbach -:- Fortuna Duesseldorf
    18:00 Eintracht Frankfurt -:- Borussia Dortmund
    — Piłka nożna, — Liga włoska, 4. kolejka 21.09.201923.09.2019
    12:30 US Sassuolo -:- SPAL Ferrara
    15:00 Bologna FC -:- AS Roma
    15:00 Sampdoria Genua -:- Torino FC
    15:00 US Lecce -:- SSC Napoli
    18:00 Atalanta Bergamo -:- ACF Fiorentina
    20:45 Lazio Rzym -:- AC Parma

    Galeria