Pieszy wpadł pod koła samochodu ciężarowego tuż przy przejściu dla pieszych w okolicach ul. Rycerskiej w Bydgoszczy. Mężczyzna nie żyje.
Wiadomości z Bydgoszczy
Najlepsze artykuły za jednym kliknięciem. Zarejestruj się w systemie PIANO już dziś!
Wyświetl większą mapę
- Około godz. 14.30 otrzymaliśmy zgłoszenie, że samochód cieżarowy potrącił tam mężczyznę - mówił Maciej Daszkiewicz z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. - Na razie nic więcej nie wiadomo.
Policja ustala przyczyny wypadku. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, ze mężczyzna szedł torowiskiem i gdy wchodził na przejście dla p[ieszych, prawdopodobnie się potknął i wpadł pod nadjeżdżającą cieżarówkę.
Dostał się pod drugą oś samochodu. Mężczyznę od razu zaczął reanimować przebiegający tamtędy człowiek. Niestety bezskutecznie. Gdy przyjechała policja i pogotowie, stwierdzono zgon.