Kibice Elany nie mają ostatnio powodów do zadowolenia
Kibice Elany nie mają ostatnio powodów do zadowolenia Archiwum
Dodaj komentarz:
Udostępnij:
Piłkarze Elany Toruń przegrali u siebie z GKS Katowice 1:2 w meczu 30. kolejki II ligi.

Spotkanie rozpoczęło się od "trzęsienia ziemi". Już w 3. minucie do bramki gospodarzy trafił Maciej Stefanowicz. 360 sekund później kapitalnym strzałem zza pola karnego popisał się jednak Kacper Jóźwicki i było 1:1. Taki wynik utrzymał się do przerwy.

Tuż po zmianie stron goście mogli wyjść na prowadzenie, ale Stefanowicz spudłował z 11. metrów.

W II połowie to Elana miała przewagę, ale nie potrafiła jej wykorzystać. W 85. minucie zwycięską bramkę dla GKS zdobył Grzegorz Janiszewski.

Widmo spadku do III ligi coraz bardziej zagląda Elanie w oczy. Ostatni raz torunianie zwyciężyli 12 czerwca, gdy pokonali u siebie Garbarnię Kraków 1:0. Potem rozegrali pięć meczów, z których zremisowali dwa i trzy przegrali. Do końca sezonu pozostały 4 kolejki. W piątek, 10 lipca torunianie zagrają w Stalowej Woli ze Stalą.

Znamy przyszłość Roberta Kubicy. WYWIAD

Materiał oryginalny: Trwa niemoc Elany. Spadek do III ligi coraz bardziej realny... - Express Bydgoski