Trwa plebiscyt Strażak Roku. Sprawdzamy, jak radzą sobie kandydaci z powiatu toruńskiego

jm
Strażacy ochotnicy i jednostki OSP walczą z żywiołami i ratują ludzkie życie. Możecie im podziękować, głosując na swoich faworytów.
Strażacy ochotnicy i jednostki OSP walczą z żywiołami i ratują ludzkie życie. Możecie im podziękować, głosując na swoich faworytów. Grzegorz Olkowski
Strażacy ochotnicy i jednostki OSP walczą z żywiołami i ratują ludzkie życie. Możecie im podziękować, głosując na swoich faworytów.

Głosowanie w etapie powiatowym w kat. Strażak Ochotnik Roku i Jednostka OSP Roku, potrwa do piątku 28 kwietnia do godz. 21. Kandydaci, którzy zdobędą największą liczbę głosów w poszczególnych powiatach, przejdą do etapu wojewódzkiego, który rozpocznie się 5 maja. Zachowają dotychczasowe głosy. Głosowanie odbywa się za pomocą smsów, które należy wysyłać na numer 72355, w treści wpisując prefiks przypisany do danego kandydata.

ZOBACZ: Wielki plebiscyt strażacki rozpoczęty! Tutaj głosuj na swoich faworytów!

We wtorek o godz. 12 w powiecie toruńskim wśród ochotników prowadził Grzegorz Wilmanowicz ze Złotorii, miał 142 głosy (sms o treści OCH.15). Na drugim miejscu jest Roman Rygielski z Dobrzejewic, miał 117 głosów (OCH.138). Trzecie miejsce i 78 głosów należały do Tadeusza Bytynia z Łubianki (OCH.47).

Wśród jednostek OSP, na pierwszym miejscu uplasowała się, mająca 207 głosów, drużyna Toporzysko (OSP.10). Niewiele mniej, bo 203 głosy, zdobyła drużyna Szembekowo (OSP.11). Na trzecim miejscu, ze 177 głosami, znalazła się wczoraj jednostka OSP z Młyńca Pierwszego (OSP.6).

Wideo

Dodaj ogłoszenie