Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Tydzień Przedsiębiorczości we Włocławku. Uczniowie "Samochodówki" w straży pożarnej [zdjęcia]

Wojciech Alabrudziński
Wojciech Alabrudziński
Światowy Tydzień Przedsiębiorczości obchodziliśmy także we Włocławku.  We Włocławskim Centrum Biznesu zorganizowano szkolenia dotyczące,między innymi, negocjacji w biznesie, skutecznej komunikacji i profesjonalnego kreowania wizerunku, formalno-prawnych aspektów zakładania działalności gospodarczej oraz odkrywania potencjału zawodowego. Była to także okazja do zwiedzania zakamarków Inkubatora Innowacji i Przedsiębiorczości oraz spróbowania swoich sił i zagrania w grę planszową „Cashflow”, która poprzez zabawę uczy praktycznych umiejętności inwestowania i gromadzenia majątku. W Tydzień Przedsiębiorczości włączyli się też m.in. uczniowie Zespołu Szkół Samochodowych, którzy uczestniczyli w pokazach, warsztatach i wycieczkach do miejscowych firm. Odwiedzili m.in. Jednostkę Ratowniczo-Gaśniczą przy ul. Płockiej.
Światowy Tydzień Przedsiębiorczości obchodziliśmy także we Włocławku. We Włocławskim Centrum Biznesu zorganizowano szkolenia dotyczące,między innymi, negocjacji w biznesie, skutecznej komunikacji i profesjonalnego kreowania wizerunku, formalno-prawnych aspektów zakładania działalności gospodarczej oraz odkrywania potencjału zawodowego. Była to także okazja do zwiedzania zakamarków Inkubatora Innowacji i Przedsiębiorczości oraz spróbowania swoich sił i zagrania w grę planszową „Cashflow”, która poprzez zabawę uczy praktycznych umiejętności inwestowania i gromadzenia majątku. W Tydzień Przedsiębiorczości włączyli się też m.in. uczniowie Zespołu Szkół Samochodowych, którzy uczestniczyli w pokazach, warsztatach i wycieczkach do miejscowych firm. Odwiedzili m.in. Jednostkę Ratowniczo-Gaśniczą przy ul. Płockiej. Wojciech Alabrudziński
Uczyli się, jak być przedsiębiorcami

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości obchodziliśmy także we Włocławku.

We Włocławskim Centrum Biznesu zorganizowano szkolenia dotyczące,między innymi, negocjacji w biznesie, skutecznej komunikacji i profesjonalnego kreowania wizerunku, formalno-prawnych aspektów zakładania działalności gospodarczej oraz odkrywania potencjału zawodowego.

Była to także okazja do zwiedzania zakamarków Inkubatora Innowacji i Przedsiębiorczości oraz spróbowania swoich sił i zagrania w grę planszową „Cashflow”, która poprzez zabawę uczy praktycznych umiejętności inwestowania i gromadzenia majątku.

W Tydzień Przedsiębiorczości włączyli się też m.in. uczniowie Zespołu Szkół Samochodowych, którzy uczestniczyli w pokazach, warsztatach i wycieczkach do miejscowych firm. Odwiedzili m.in. Jednostkę Ratowniczo-Gaśniczą przy ul. Płockiej.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Uwaga na chińskie platformy zakupowe

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska