Zobacz wideo: Waloryzacja 2023. Takie mają być podwyżki emerytur

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 we Włocławku. Takie gwiazdy zaśpiewały
Wakacyjna Trasa Dwójki odwiedziła Włocławek w niedzielę 17 lipca 2022 roku. Przy Hali Mistrzów wystąpili artyści muzyki romskiej:
- Justyna Steczkowska
- Don Vasyl
- Cygańscy Książęta
- Elza i Vasyl Junior
- Mejk i Dziani.
Wieczorny koncert, zorganizowany we Włocławku w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki 2022, w niedzielę 17 lipca (od godziny 21), transmitowany był na antenie TVP2.
Przypomnijmy, że na Wakacyjną Trasę Dwójki 2022, złożyło się dziesięć koncertów. Zorganizowano je w różnych miastach. Wakacyjna Trasa Dwójki wystartowała 3 lipca 2022 roku w Wilnie. Wieli finał odbył się 28 sierpnia 2022 roku w Sopocie.
Tyle miasto wydało na kampanię informacyjną związaną z Wakacyjną Trasą Dwójki 2022
Urząd Miasta Włocławek nie było organizatorem koncertów zorganizowanych w naszym mieście w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki 2022. W związku z imprezą poniósł koszty związane z kampanią informacyjną.
Z informacji przekazanych przez włocławski magistrat, wynika że „koszty poniesione przez miasto w związku z Wakacyjną Trasą Dwójki – na realizację usługi polegającej na przeprowadzeniu kampanii informacyjnej dotyczącej informowania społeczeństwa o mieście Włocławek, wyniosły 170 000,00 złotych brutto”.
Takie korzyści daje organizowanie wielkich imprez w mieście
Organizowanie w miastach dużych imprez, które cieszą się zainteresowaniem nie tylko lokalnej społeczności, są okazją między innymi do promocji i rozpoznawalności miasta. Pomagają też budować jego pozytywny wizerunek. Są też szansą na większy napływ turystów.
- Imprezy organizowane w miastach oraz regionach, takie jak: festiwale, pikniki, koncerty, targi, wystawy wraz z imprezami towarzyszącymi w oryginalny i niekonwencjonalny sposób przedstawia miasto i jego atuty, a przede wszystkim służy integracji i zacieśnieniu więzi z otoczeniem wewnętrznym i zewnętrznym, przynosząc konkretne i długofalowe korzyści, przyczyniając się do budowania pozytywnego wizerunku miasta. Oprócz tego typu wydarzenia są okazją do przemyślenia, w jakim kierunku ma się rozwijać miasto lub region. Główną korzyścią z organizacji wielkich wydarzeń ma być przeważnie wzrost świadomości i rozpoznawalności miasta goszczącego. Związana jest z tym możliwość kreowania popytu na inne dobra i usługi miasta, np. związane z turystyką, handlem oraz nieruchomościami – zaznacza Angelika Wyrąbkiewicz, rzeczniczka prasowa prezydenta Włocławka.