Uczeń Budowlanki w Inowrocławiu Mistrzem Polski w Turnieju Budowlanym [zdjęcia]

red
Wiktor Wiechecki, uczeń drugiej klasy Szkoły Branżowej, podczas zmagań w Poznaniu wywalczył tytuł Mistrza Polski w wykonywaniu robót posadzkarsko-okładzinowych. Pokonał on ponad 2500 uczniów, którzy brali udział w eliminacjach na szczeblu szkolnym i aż 310 na szczeblu okręgowym. Natomiast w Poznaniu zmierzył się z pięcioma  uczestnikami Finału Centralnego XLVII Edycji Turnieju Budowlanego Złota Kielnia. Uczestnikami turnieju byli uczniowie 70 szkół z całej Polski. Wiktor okazał się najlepszy wśród posadzkarzy. Do turnieju, który jest wpisany na listę MEN i ma uprawnienia do zwolnienia z egzaminu pisemnego potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie, przygotowała Wiktora Joanna Wiśniewska, nauczycielka „Budowlanki” (wcześniej przygotowała ona 5 mistrzów, 17 laureatów, 7 finalistów), a do części praktycznej właściciel firmy budowlanej Paweł Wiechecki, tata laureata. Warto przypomnieć, ze w zeszłym roku Wiktor zajął drugie miejsce w Polsce w wykonywaniu robót murarskich i tynkarskich, a wspólnie z dwoma laureatami „Budowlanki” z Inowrocławia wywalczył tytuł Najlepszej Szkoły Turnieju. Gratulujemy!
Wiktor Wiechecki, uczeń drugiej klasy Szkoły Branżowej, podczas zmagań w Poznaniu wywalczył tytuł Mistrza Polski w wykonywaniu robót posadzkarsko-okładzinowych. Pokonał on ponad 2500 uczniów, którzy brali udział w eliminacjach na szczeblu szkolnym i aż 310 na szczeblu okręgowym. Natomiast w Poznaniu zmierzył się z pięcioma uczestnikami Finału Centralnego XLVII Edycji Turnieju Budowlanego Złota Kielnia. Uczestnikami turnieju byli uczniowie 70 szkół z całej Polski. Wiktor okazał się najlepszy wśród posadzkarzy. Do turnieju, który jest wpisany na listę MEN i ma uprawnienia do zwolnienia z egzaminu pisemnego potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie, przygotowała Wiktora Joanna Wiśniewska, nauczycielka „Budowlanki” (wcześniej przygotowała ona 5 mistrzów, 17 laureatów, 7 finalistów), a do części praktycznej właściciel firmy budowlanej Paweł Wiechecki, tata laureata. Warto przypomnieć, ze w zeszłym roku Wiktor zajął drugie miejsce w Polsce w wykonywaniu robót murarskich i tynkarskich, a wspólnie z dwoma laureatami „Budowlanki” z Inowrocławia wywalczył tytuł Najlepszej Szkoły Turnieju. Gratulujemy! Nadesłane/ Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 w Inowrocławiu
Wiktor Wiechecki, uczeń drugiej klasy Szkoły Branżowej podczas zmagań w Poznaniu wywalczył tytuł Mistrza Polski w wykonywaniu robót posadzkarsko-okładzinowych.