Ukazał się już Kujawsko-Pomorski Poradnik Turystyczny! [Pobierz PDF]

materiał informacyjny
Przez ostatnie dwa tygodnie Czytelnicy zapisywali się na wysyłkę bezpłatnego wydania Kujawsko - Pomorskiego Poradnika Turystycznego. Właśnie rozpoczęliśmy wysyłkę poradnika do zapisanych osób!

Takiego wydania w naszym regionie jeszcze nie było!
To pierwszy tego typu poradnik o naszym regionie. Atrakcje turystyczne w każdym powiecie, miejsca warte odwiedzenia, nieznane punkty na mapie województwa i mnóstwo pomysłów na weekendowe wycieczki! A to wszystko w wygodnym formacie – książeczki, którą wszędzie możesz ze sobą zabrać. Zapisałeś się na bezpłatny poradnik? Sprawdzaj skrzynkę, bo właśnie ruszyła wysyłka pocztowa!

Jeśli nie zdążyłeś się zapisać, to nic straconego - pobierz przewodnik w wersji PDF i miej go zawsze przy sobie np. w telefonie.

Chcesz poznać lepiej województwo kujawsko-pomorskie? Brakuje Ci pomysłów na weekendowe wycieczki? A może myślisz, że widziałeś tu już wszystko? Nasz poradnik otworzy przed Tobą wiele możliwości dalszego zwiedzania!
Kujawsko-Pomorski Poradnik Turystyczny to 112 stron, na których prezentujemy ciekawe miejsca w każdym z 19 powiatów regionu oraz w 5 miastach prezydenckich. Obok znanych i cenionych zabytków, z których słynie nasze województwo, pokazujemy też mniej oczywiste, ale równie warte uwagi atrakcje. Niesamowita architektura i bogata historia spotykają się tu z zapierającą dech w piersiach przyrodą!
Przy każdym powiecie i mieście prezydenckim dodatkowo znajduje się mapka z lokalizacją naszych propozycji turystycznych. Zwiedzanie Kujaw i Pomorza nigdy nie było tak łatwe!
Pobierz BEZPŁATNĄ wysyłkę poradnika w wersji pdf!

Rozpocznij sezon turystyczny z tym wyjątkowym prezentem!

Kujawsko-Pomorski Poradnik Turystyczny to:

  • 112 stron o naszym regionie
  • Turystyczny opis każdego powiatu wraz z 15-oma atrakcjami w każdym z nich
  • 15 atrakcji w każdym z 5 miast prezydenckich
  • mapki z lokalizacją atrakcji turystycznych
  • miejsca znane oraz mniej oczywiste punkty warte odwiedzenia
  • pomysły na weekendowe wycieczki

REGULAMIN

Religia i etyka w szkole. Kto ma kształcić nauczycieli etyki?

Wideo