- Zaledwie godziny potrzebowali szubińscy mundurowi, aby ustalić personalia sprawcy kradzieży roweru i odzyskać skradzione mienie – podkreśla aspirant Zofia Wrzeszcz z nakielskiej policji.
O tym, że z terenu jednej z posesji w Zamościu ktoś ukradł rower wart 700 zł, miejscowa policja została powiadomiona w poniedziałek (25.09.23) o godz. 10.50. Nad ustaleniem personaliów złodzieja pracowali szubińscy dzielnicowi.
- Ustalili, że za kradzieżą stoi 43-letnia mieszkanka gminy. Podejrzana został zatrzymana i przewieziona do policyjnego aresztu, gdzie spędziła noc – uzupełnia policja.
Następnego dnia kobieta usłyszała zarzut kradzieży. Zgodnie z kodeksem karnym, grozi jej od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.
- Mundurowi odzyskali rower i jeszcze tego samego dnia oddali pokrzywdzonemu – dodaje policja.
