https://pomorska.pl
reklama
18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Ukraińcy pokazali, jak wykorzystują drony. Mała bomba spada dokładnie w cel [WIDEO] [18+]

Adam Kielar
Dron zrzuca mały ładunek wybuchowy prosto w grupę rosyjskich żołnierzy
Dron zrzuca mały ładunek wybuchowy prosto w grupę rosyjskich żołnierzy Telegram/savelifeua
Na nagraniu opublikowanym w mediach społecznościowych pokazano, jak Ukraińcy wykorzystują proste drony z czterema śmigłami (quadrocoptery) do rzucania małych ładunków wybuchowych.

Film przedstawia użycie drona Mavic 3, który razem z wykorzystywanym tabletem kosztuje ok. 78 000 hrywien (czyli około 11 400 złotych).

Ulepsza się drona mocując uchwyty na małe ładunki sporządzone przy pomocy drukarki 3D, a potem bomby wielkości ręcznej latarki zrzuca się na okupanta.

Na opublikowanym filmie widać jak zrzucona z drona mała bomba trafia w oznaczony literą „Z” samochód, przy którym kręcą się rosyjscy żołnierze.

Wybory 2025. Zwycięstwo Nawrockiego, wysoka frekwencja

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
Wychodzi na to ,ze rosjanie nie posiadaja obrony przeciw lotniczej !A ukraincy odnosza tylko wspaniale sukcesy !Propaganda ukraincow ,przy pomocy propagndy polakow, jest bardzo aktywna i wedlug niej ukraincy odnosza same sukcesy !!!! Te ich sukcesy snia mi sie po nocach !
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

Czerwcowa waloryzacja emerytur - jest nowy wskaźnik. Tak urosną świadczenia od lipca

Czerwcowa waloryzacja emerytur - jest nowy wskaźnik. Tak urosną świadczenia od lipca

Skrzydłokwiat po tym zakwitnie bujnie i wystrzeli mnóstwem nowych, młodych liści

Skrzydłokwiat po tym zakwitnie bujnie i wystrzeli mnóstwem nowych, młodych liści

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska