1 z 7
Przewijaj galerię w dół

fot. Pixabay
10 marca cena za tonę pszenicy konsumpcyjnej osiągnęła 1850 zł, a potem zaczęła spadać. 15 kwietnia wynosiła 1550 zł.
2 z 7

fot. Pixabay
Kukurydza - 1350 zł za tonę.
3 z 7

fot. Pixabay
Żyto konsumpcyjne - 1200 zł za tonę, żyto paszowe - 1100 zł.
4 z 7

fot. Pixabay
Owies konsumpcyjny i owies paszowy - 850 zł za tonę.