Unia/Roszak Solec Kujawski wygrała w Luboniu

(S-G)
Naprzeciwko siebie stanęli beniaminkowie trzeciej ligi: miejscowy Luboński KS FOGO i Unia/Roszak Solec Kujawski.

Spotkanie wygrali goście 2:0 (1:0). Bramki: Murach (20. karny), Szkaradek (59. karny).
Sędziował: Dariusz Orzechowski (Brodnica). Żółte kartki: Kubas, Burkiewicz (U); czerwone - Kubas (75), Raczyński (29.).
UNIA: Skibiński - Kubas, Grzelak, Frasz, A.Kacprzak - Łożyński, Ł. Burkiewicz (89. M. Szuflita), Tomaszek (60. Jendrzejewski), Raczyński (80. Błaszczak) - Szkaradek, Murach.

Mecz był bardzo zacięty, a momentami gra była bardzo ostra. Jej efektem są czerwone kartki, jakie ujrzeli zawodnicy obu zespołów. Pod koniec meczu w ubu jedenastkach było po 9 zawodników. W 20 minucie po faulu na Krzysztofie Szkaradku, sędzia wskazał na punkt oddalony 11 m od bramki miejscowych. Rzut karny na bramkę zamienił Michał Murach. W drugiej połowie Murach został sfaulowany w polu karnym, a drugiego gola (po karnym) strzelił Szkaradek.

Następne spotkanie solecka jedenastka rozegra w sobotę, 18 sierpnia (godz. 17) w Wągrowcu z Nielbą. Pierwotnie gospodarzem miała być Unia, jednak płyta w Solcu Kujawskim jest poddana remontowi i (jeżeli WGiE K-PZPN wyrazi zgodę) beniaminek zagra pierwszy mecz 22 września z Górnikiem.