W Aleksandrowie Kujawskim wystartował konkurs na...

  W Aleksandrowie Kujawskim wystartował konkurs na najciekawszego bałwanka

  Zdjęcie autora materiału

  Krzysztof Górski

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  W Aleksandrowie Kujawskim wystartował konkurs na najciekawszego bałwanka

  ©gieka

  "Mój przyjaciel bałwan" to coroczna inicjatywa urzędu miasta dla amatorów śnieżnych rzeźb. Swoje prace można przesyłać do 22 lutego.
  W Aleksandrowie Kujawskim wystartował konkurs na najciekawszego bałwanka

  ©gieka

  Krajobraz za oknem co jakiś czas zaskakuje nas białym puchem. Jest to doskonała okazja, by popuścić wodzę fantazji i ulepić wyjątkową śnieżną rzeźbę. Zachęca do tego urząd miasta tradycyjnym już zimowym konkursem pt. „Mój przyjaciel bałwan”.

  Jeżeli jednak warunki atmosferyczne nie pozwolą na ulepienie bałwanka organizatorzy liczą na pomysłowość mieszkańców i korzystanie z ogólnie dostępnych materiałów w celu stworzenia zimowej postaci. Wszystkie prace muszą być własnoręcznie wykonane i nie mogą być w jakikolwiek sposób obraźliwe ani naruszać zasad dobrego wychowania.

  Zdjęcia swojego śnieżnego dzieła wraz z kartą zgłoszeniową należy przesłać mailem na adres konkurs@aleksandrowkujawski.pl lub dostarczyć płytę CD do Wydziału Promocji, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Aleksandrowie Kujawskim, ul. Słowackiego 8, pok. 109. Komisja oceni kreatywność twórców i jakość zdjęć. Mile widziane są fotografie z autorami. Za najciekawsze propozycje przyznane zostaną nagrody, zaś zdjęcia zostaną zamieszczone na oficjalnej stronie internetowej urzędu miasta oraz facebook.

  Chętni do udziału w konkursie mogą zgłaszać swoje propozycje do 22 lutego. W przypadku małej ilości prac organizator zastrzega sobie prawo do przerwania lub odwołania konkursu.


  Flesz - wypadki drogowe. Jak udzielić pierwszej pomocy?

  Czytaj treści premium w Gazecie Pomorskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej