W środę powitaj wiosnę w Kinie Kobiet w bydgoskim...

  W środę powitaj wiosnę w Kinie Kobiet w bydgoskim "Heliosie"! Na ekranie "Całe szczęście"

  (maw)

  Aktualizacja:

  W środę powitaj wiosnę w Kinie Kobiet w bydgoskim "Heliosie"! Na ekranie "Całe szczęście"

  ©Helios w Bydgoszczy

  W środę (20 marca), na godz. 18.30, bydgoskie Kino Helios zaprasza na kolejne w tym roku Kino Kobiet. Ponieważ idzie wiosna, organizatorzy zapraszają na seans w zielonych sukienkach. Mamy do wygrania trzy podwójne zaproszenia!
  W środę powitaj wiosnę w Kinie Kobiet w bydgoskim "Heliosie"! Na ekranie "Całe szczęście"

  ©Helios w Bydgoszczy

  Wspaniała zabawa, oderwanie się od codzienności, możliwość zdobycia wielu atrakcyjnych nagród, film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni - to właśnie Kino Kobiet w bydgoskim "Heliosie". Przyjdźcie i przekonajcie się same!

  - Drogie Panie idzie wiosna. Data naszego spotkanie skłania nas do mocno wiosennych skojarzeń. Zapraszamy więc na seans Kina Kobiet w zielonych sukienkach - mówi Alicja Rączka, dyrektor Kina "Helios" w Bydgoszczy.

  Po emocjach konkursowych Panie zobaczą film "Całe szczęście”.
  To pełna uroku i wakacyjnej energii historia o miłości, która rodzi się w nieprzewidzianych okolicznościach. W spokojne i uporządkowane życie Roberta, muzyka z orkiestry symfonicznej (Piotr Adamczyk), który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka Filipa (Maks Balcerowski), niespodziewanie wbiega pełna energii i uroku popularna gwiazda fitness Marta (Roma Gąsiorowska). Dwa różne charaktery, spojrzenia na miłość i życie. Jej świat to wielkie miasto, egzotyczne podróże i sport. Marta ma swoje programy telewizyjne, wydaje książki kulinarne, a jej twarz gości na okładkach najpopularniejszych magazynów. Robert to chodzące zaprzeczenie „sportowego trybu życia”. Jego świat to spokojna przystań, rodzicielskie wyzwania, kosz pełen prania, klasówki z matematyki syna – wszystko to działa, dopóki w jego życiu nie pojawia się Marta…

  Uwaga! Mamy dla Pań trzy podwójne zaproszenia na Kino Kobiet. Otrzymają je te osoby, które w poniedziałek, 18 marca między godz. 10 a 11 zadzwonią pod numerem 52 326 31 64 i w najciekawszy sposób odpowiedzą na pytanie „Dlaczego chcę iść na Kino Kobiet?”. Regulamin konkursu do wglądu w redakcji w Bydgoszczy przy ul. Zamoyskiego 2.


  Piotr Adamczyk: To jest historia wychodząca z szufladki komedii romantycznej, bo to jest w mojej ocenie melodramat z elementami komedii

  Czytaj treści premium w Gazecie Pomorskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Załączniki (2)

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Wiadomości z Bydgoszczy