Nowa wakacyjna oferta połączeń kolejowych Arriva obejmuje aż 19 miast: Bydgoszcz, Pruszcz Pomorski, Laskowice Pomorskie, Warlubie, Smętowo, Pelplin, Tczew, Pruszcz Gdański, Gdańsk, Sopot, Gdynię, Mrzezino, Puck, Władysławowo, Chałupy, Kuźnicę, Jastarnię, Juratę i Hel.
Jak zapewniają Arriva i PolskiBus.com, którzy podpisali umowę o współpracy, to swoboda podróżowania w dobrej cenie i bez stania w korkach. Połączenia pociągami Arriva są realizowane codziennie przez całe wakacje, a bilety dostępne są już na www.polskibus.com.
Dzięki nowej ofercie pasażerowie mają możliwość planowania podróży zarówno na pokładach autokarów, jak i pociągów.
Szczegółowy rozkład podróży kolejowej znajduje się na www.polskibus.com/pl/rozklad-jazdy.htm oraz na stronie www.arriva.pl.