Mogą wziąć w nim udział wszystkie osoby planujące założyć własną firmę, a także te prowadzące już swoją działalność i chcące ją dalej rozwijać.
Eksperci dadzą wskazówki dotyczące zakładania i prowadzenia własnej firmy. Doradzą też jak pozyskać fundusze na prowadzenie działalności oraz o prowadzeniu alternatywnych modeli działalności.
Program:
- Instrumenty wsparcia oferowane przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne,
- Cele i zadania Głównego Punktu Informacyjnego w Bydgoszczy. Harmonogramu konkursów RPO na 2018 rok wraz z przybliżeniem działań i poddziałań,
- Wsparcie proinnowacyjne,
- Działania Powiatowego Urzędu Pracy w Bydgoszczy wspierające przedsiębiorczość,
- Firma na próbę bez ZUS w AIP,
- Formy wspierania przedsiębiorczości oferowane przez Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy,
- Pożyczki dla przedsiębiorców.
Uczestnicy będą też mogli wziąć udział w „Grze biznesowej”.
Wydarzenie odbędzie się 26 stycznia, o godz. 10, w bydgoskim oddziale Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego (ul. Długa 34, I piętro, sala nr 2). Udział w nim jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Zgłosić można się przez formularz na stronie barr.pl.
