https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Wiadomo, kto jest winny zawalenia się dachu lodowiska na Wyżynach [wideo]

jpl
19 stycznia zawalił się dach hali namiotowej lodowiska u zbiegu ulic Wojska Polskiego i Magnuszewskiej
19 stycznia zawalił się dach hali namiotowej lodowiska u zbiegu ulic Wojska Polskiego i Magnuszewskiej Jarosław Pruss
19 stycznia zawalił się dach hali namiotowej lodowiska u zbiegu ulic Wojska Polskiego i Magnuszewskiej. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Czytaj również: Katastrofa budowlana - katastrofa w życiu. Przedsiębiorca kontra LPKiW

- Prokuratura Bydgoszcz-Południe otrzymała zleconą przez policję ekspertyzę na temat przyczyn zawalenia się dachu hali namiotowej lodowiska u zbiegu ulic Wojska Polskiego i Magnuszewskiej - poinformowała dzisiaj Sandra Tyczyno, rzecznik prasowy Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku. - Z opinii biegłego wynika, że winę za uszkodzenie obiektu ponosi projektant i wykonawca namiotu, firma Solidkon.

Ekspert ustalił, że konstrukcja obciążona była wadami projektowymi.

Czytaj e-wydanie »

Komentarze 7

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

P
Pat
W dniu 23.09.2013 o 14:28, Bydgoszcz napisał:

A jeszcze jakiś miesiąc temu wykonawca zrobił z siebie ofiarę w mediach:) Taki on biedny, pokrzywdzony, a jakby ten dach się na ludzi zawalił, to wtedy dopiero byłaby tragedia.  

jak zawsze .... ofiara losu.

P
Pat

Szkoda tylko ze nikt nie sprawdzi dlaczego firma z tak krótkim stazem i bez doświadczenia wygrała tak poważny projekt ? ;)

s
szczur

Ktoś tu nie zna się na lokalizacji obiektów w tym mieście. Przecież ten żałosny namiot stał przy ul. Modrakowwej.

G
Gość

twoja stara jest winna

j
jojo brudziński

winny jest Tusk

o
olaf

szybcy są

B
Bydgoszcz

A jeszcze jakiś miesiąc temu zrobiono z wykonawcy ofiarę w mediach:) Taki on biedny, pokrzywdzony, a jakby ten dach się na ludzi zawalił, to wtedy dopiero byłaby tragedia.

 

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska