Wjechali autem do Tesco w Katowicach i okradli kantor walut....

  Wjechali autem do Tesco w Katowicach i okradli kantor walut. Policja szuka uciekinierów z pieniędzmi ZDJĘCIA + WIDEO

  Zdjęcie autora materiału

  Bartosz Wojsa

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Policjanci z Katowic szukają mężczyzn, którzy 13 marca wjechali autem do Tesco w Katowicach i włamali się do kantoru. Ukradli z niego kasetkę z pieniędzmi. Zamaskowanych złodziei nagrały kamery monitoringu. Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu sprawców, proszone są o kontakt z policjantami. Gwarantowana jest anonimowość.
  Wjechali autem do Tesco w Katowicach i ukradli kasetkę z pieniędzmi
  1/7
  przejdź do galerii

  Wjechali autem do Tesco w Katowicach i ukradli kasetkę z pieniędzmi
  ©Śląska Policja

  Dzisiaj w nocy, tuż przed godz. 3.00, przy ulicy Radockiego w Katowicach doszło do nietypowego zdarzenia. Zamaskowani sprawcy wjechali do Tesco, taranując drzwi samochodem. Później dostali się do kantoru walut mieszczącego się w sklepie i skradli z niego kasetkę z pieniędzmi. Po wszystkim porzucili volkswagena, a następnie uciekli innym autem.

  Włamywacze zaparkowali samochodem przy bankomacie, który wyraźnie przeszkadzał im w akcji.

  Zobacz galerię

  - Przez kilka godzin na miejscu pracowali policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Katowicach oraz z katowickiej „czwórki”. Grupa dochodzeniowo-śledcza przeprowadziła oględziny miejsca zdarzenia. Zostały zabezpieczone ślady - relacjonują policjanci z katowickiej komendy policji.

  Obecnie policjanci ustalają i przesłuchują świadków oraz przeglądają zapisy monitoringu. Już ustalono bowiem, że zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery. Dzięki nagraniom z monitoringu sklepowego wiadomo, że sprawców było co najmniej dwóch. Byli zamaskowani. Jak ustalili policjanci, volkswagen kilka dni temu został skradziony z terenu Sosnowca.  - Sprawą zajmują się policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Katowicach. Publikujemy nagrania z monitoringu, na którym zostali zarejestrowani sprawcy - mówią katowiccy policjanci.

  Wszystkie osoby, które posiadają informacje o zdarzeniu lub mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzn, proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Katowicach pod nr tel. 32 200 25 55, 32 200 2961 lub 112.

  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
  PROGRAM "Dobrze zaprojektowane" Red. Anny Dudzińskiej


  Czytaj treści premium w Gazecie Pomorskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Wideo