https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Włocławianin oskarżony o znęcanie się nad rodzicami. I napaść na policjantów

Piotr Smoliński
Prokuratura Rejonowa we Włocławku zakończyła śledztwo o psychiczne znęcanie się nad rodzicami przez Pawła M. Mężczyzna odpowie także za znieważenie funkcjonariuszy i napaść.

Prokuratura Rejonowa we Włocławku skierowała akt oskarżenia do sądu przeciwko Pawłowi M., oskarżonemu o to, że od
stycznia 2015 roku do 7 kwietnia br. we Włocławku znęcał się psychicznie nad swoimi rodzicami w ten sposób, że bez powodu wywoływał awantury, w trakcie których groził im pozbawieniem życia, kierował pod ich adresem słowa wulgarne i obelżywe, rzucał przedmiotami użytku domowego, zakłócał ciszę nocną. Na złość rodzicom odkręcał nocą kurki gazu i wody.

Czytaj: Włocławianin aresztowany za znęcanie się nad dzieckiem!

Ale to nie jedyne wybryki Pawła M. Jak poinformował nas prokurator Wojciech Fabisiak, rzecznik Prokuratury Okręgowej we Włocławku, Paweł M. został oskarżony także o to, że 7 kwietnia br. we Włocławku, używając noża dopuścił się czynnej napaści wobec funkcjonariuszy policji poprzez wymachiwanie nim w ich kierunku. Odpowie też za to, że używając słów wulgarnych, znieważył funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji we Włocławku podczas i w związku z wykonywaniem przez nich obowiązków służbowych.

Wobec Pawła M. został zastosowany środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

***
Pogoda na dziś, wideo: TVN Meteo Active/x-news

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska