https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Wycofane produkty przez GIS. Niektóre z nich można było kupić w Biedronce i Lidlu

Jakub Stykowski
Tego nie wolno jeść! Główny Inspektor Sanitarny wydał decyzję natychmiastowej wykonalności wycofania ze sklepów żywności szkodliwej dla zdrowia. Niektóre z partii produktów można kupić chociażby w popularnych dyskontach.

Jak czytamy w ostatnim ostrzeżeniu zamieszczonym na stronie GIS, w trzech partiach produktu pn. "Rodzynki sułtańskie, Bakallino, 400 g" wykryto substancję alergenną - dwutlenek siarki. Etykieta nie zawierała informacji o obecności tej substancji.

Spożycie produktu przez osoby z alergią na dwutlenek siarki i siarczyny może wywołać u nich reakcję alergenną - ostrzega GIS.

Te popularne rodzynki można kupić między innymi w Biedronce. W ostatnich tygodniach GIS wycofał jednak dużo więcej produktów. Listę zobaczysz w poniższej galerii.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Ostatnia droga Franciszka. Papież spoczął w ukochanej bazylice

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska